Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: nincs cím

#57076 Gazdagodó Előzmény: #57075

és épp ez benne a szép/de legalább annyira aljas....akik irányítják a spekit szétkeresik magukat.mertmikor lehetett pl. egy blúval egy hónap alatt duplázni?

(előtte nem nagyon...és itt most milliárdokról van szó nem ám amolyan kispapíros rizikós néhány millióról)

Re: nincs cím

#57075 Gazdagodó Előzmény: #57074

hehe.

naja.

kb az történt hoyg a kicsik a kutyának sem kellenek a válságban, a nagyokból (blúkból) meg rulettpapírok lettek..élen az otp.

Re: nincs cím

#57074 exmnbs1 Előzmény: #57073

Troger, a válság jót is tett, a mutyikról áttette a hangsúlyt a bluekra.

vége a látszólag beindult gőzmozdonyra ugrálásnak

Lásd Keg story, elég kevés embert sikerült beszédíteni, pedig az egy (viszonylag) új seprű

A Geni pedig már egy nagyon lejárt lemez.....

Szomorú, de Gazdinak és …

#57073 TrogerBroker

Szomorú, de Gazdinak és ex-nek igaza lesz úgy néz ki...

Akik tavaly-tavalyelőtt befektetésként vették, azok nagy része még most is tartja jó nagy bukóban. Ilyenkor meg a pszihó az úr..Azt látnak bele a hírek mögé, amit szeretnének, az emberi pszihológia miatt még reménytelen helyzetben sem fogják elismerni hogy ennek a bulinak lőttek nagy valószínűséggel. Ilyen az agy működése ! Pedig csak józan paraszt ésszel kéne gondolkodni, de hát a beragadt pozik hátterében ez nehéz, elvakítja az embereket !

Egyébként szerintem ez lesz :

Lesz még egy nagyobb felhúzás a papírban, nevezhetjük tömésnek, vagy újabb parasztvakításnak.

A Válság miatt az emberek 90 % kicserélődött a tőzsdei szereplők között. Őket még belehet egy körre húzni, vannak újak. Ezért is állnak fel mindíg az ilyen szemét papírok mint a phil, vagy humet stb.. De ha lesz is még egy jobb felhúzás, utána várja a gödör. Persze ez szigorú magánvélemény ! Sőt ! Mielőtt nekem támadna valaki én nagyon örülnék neki ha lenne belőle valami, de nem lesz sajnos !

Javaslatom : Üljetek át pannergy-be ! Különösen a hosszútávra tervezők ! Abból lesz valami talán !

Sőt ! Még most kell lépni szerintem, nehogy végignézzük ahogy egy új csillag születik a béten !

UI : A szerző nem rendelkezik Genesis részvénnyel, utolsó speki kört 1700 forintos szinteken játszotta. Pannergy részvényekkel sem rendelkezik ! Még egyenlőre..:)))

Re: ?????

#57070 Gazdagodó Előzmény: #57066

Budfox...gondolom azt is láttad a beírásaidban hogy 2007 óta azt sem tagadom hogy lehet keresni vele.

Mint ahogy a ruletten, pókeren, lottón meg pl. a piramisjátékokban is vannak nyerők.

Sőt,

megvallom én is ezzel kerestem talán a legtöbbet tavaly meg előtte...(még ha nem is használtam ki mindent, de szerintem olyan csodacápa nincs is aki mondjuk 100-on tankolt 2800-on borított, ez hazudik!)

SOSEM állítottam ellenkezőjét!!!

DE,

azt már az elejétől mondom hogy kamu a sztori, tőzsdei piramisjáték, sosem lesz napelemgyár.

És ebben is igazam lesz meglássátok.

csak engem az zavar amikor a döglött, nyúzott rókáról már a 3., 4. bőrt akarják lehúzni a vérszemet kapott túl kapzsi csalók.

Ez már túlzás.

Kész, nyertek, szétkeresték magukat, de legyen vége, mert már bűzlik az egész.

Re: ?????

#57066 BudFox Előzmény: #57050

Visszakerestem a 2007 -es beírásokat a porfolion---amikor elindult 900 forintról 2800 -ra...te már akkor is azt mondtad hogy kamu az egész cég....lehet hogy igazad lesz..de közben azért felment 3 szorosára..majd onnan le....addig hülyére keretük magunkat..legalábbis sokan.

Re: ?????

#57050 Gazdagodó Előzmény: #57044

kedves merkur, most még viccnek tűnik, majd 100 Ft alatt véres valóság lesz!!!

és nincs már messze ez az idő....

ahogy ex pedzegeti seholsincs a beígért 50 milla, csak a nagy hallgatás megint.

és bizony ez már az utolsó utáni ígéret, ha ez sem jön be akkor tényleg semmi és mindennek vége...

részemről gigabukót várok, mondjuk nyáron úgyis mindenki nyaral meg tőzsdén sem történik semmi, de őszre totál összeomlás...

(és nem csak a geniben, de általában a magyar tőzsdén és a magyar gazdaságban - politikában is ezt várom)

Re: ?????

#57040 Gazdagodó Előzmény: #57038

Hát a tisztelendő úrnak:-)

mert rajta kívül a világon senki nem hallott még valódi jó hírt:-)

Őt meg köti a gyónási titok ugye.

Szal 100 fölött vétek belevenni ebben a gagyiba.

Re: ?????

#57035 Gazdagodó Előzmény: #57006

Állítólag a csíksomlyói búcsún gyónta meg a papnak rényi a jóhírt.

De van jó hír, ez tuti!!!!