Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#564058 Euroman Előzmény: #564053

bioetanol átalakítót 2008 elején szereltettem be, 1 év alatt bőven megtérült...ma már a többletfogyasztás miatt sem éri meg, ha meg 1 árban lesz a benzinnel, akkor végképp kinyírták....autógáz-t is drágítják....még több üzemanyag állomás zárhat be

Záróban 220 db-os forgal…

#562541 Fornit

Záróban 220 db-os forgalom. Ilyet sem láttam MOL-ban.

Re: nincs cím

#558619 Kissherceg Előzmény: #557908

A MOL Nyrt. ezúton értesíti a tőkepiaci szereplőket, hogy a mai napon lezárult a Bohemia Realty s.r.o. és a Pap Oil Cerpaci Stanice s.r.o. társaságok 2012. július 3-án bejelentett akvizíciója. A tranzakcióval a MOL-csoport 124 üzemanyag-töltőállomással növelte csehországi hálózatát, és összesen 149 kiskereskedelmi állomással közel 5%-os részesedéssel bír a cseh kiskereskedelmi üzemanyagpiacon.

Re: nincs cím

#556952 Fornit Előzmény: #555129

Na, ezt ma eladtam 300 felett. Kb120 pont nyerő minusz brokidíj. Ez sem volt nagy kasza :)

2 db 18 615 HUF 18 630 H…

#555693 Fornit

2 db 18 615 HUF 18 630 HUF 2 db

Legjobb vevő: 2db

Legjobb eladó: 2db

Mi a fszt bohóckodnak, vegye meg egyik a másiktól....