Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

MOL fórum

Géphez érek, bejelentkez…

#554254 Fornit

Géphez érek, bejelentkezés, ránézek az árfolyamra, (játék)pakk vétel 225-ön, most meg kb 40perc múlva... tetszetős,, ilyenkor sajnálom h nem raktam még egy nullát a dbszám végére.

Re: nincs cím

#552823 Fornit Előzmény: #552811

Utoljára ha jól emlékszem a 2010 májusi shortszezon közepén vágott ilyen hegymenetet felfelé egy hétfőn.

Re: nincs cím

#552819 Euroman Előzmény: #552811

10 %-át adtam csak el, mivel a többin még mindig 1000-1500 ft/db bukó van..20000-20500 között vettem, 22.000-nél akartam eladni...az idő megdolgozott engem, ezért ha tőke visszajön, már az is valami lesz

Re: nincs cím

#552807 Kissherceg Előzmény: #552802

valakik már tudnak valamit :) Erős a gyanúm, hogy az állam vagy közeli rokona is el kezd tőzsdézni, kimutatást javítani kell...

Re: nincs cím

#552802 Euroman Előzmény: #552792

én mosta adtam el 2012 január végieket 100 Ft/db haszonnal...qrva nagy biznisz volt:(((....14 Ft/hó/db....

Re: nincs cím

#552783 Dr. ursi Előzmény: #552322

egész másról van szó.

eccerűen szervezetében, szakember gárdailag is nemzetközivé lesz :o)

lesznek meglepik.

Re: nincs cím

#552322 hosszhuszár Előzmény: #552321

ja, pénz számolókat vesznek fel, minden héten...ahány ft-al emelik a benzint, egyre több ember kell...))

Re: nincs cím

#551016 Dr. ursi Előzmény: #551010

tudom ott álttam először :o) 18-n

de hát ... tudod maci néha el is kell adni ... és újra venni, vayg ezt vagy mást

Full kint kell hogy legy…

#551014 Fornit

Full kint kell hogy legyen a bollinger szalagok közül.