Sajna nem tudtam eladni 800 felett, így most voltam kénytelen.
Sajna nem tudtam eladni 800 felett, így most voltam kénytelen.
részben töltötte csak be a rést
Géphez érek, bejelentkezés, ránézek az árfolyamra, (játék)pakk vétel 225-ön, most meg kb 40perc múlva... tetszetős,, ilyenkor sajnálom h nem raktam még egy nullát a dbszám végére.
Utoljára ha jól emlékszem a 2010 májusi shortszezon közepén vágott ilyen hegymenetet felfelé egy hétfőn.
10 %-át adtam csak el, mivel a többin még mindig 1000-1500 ft/db bukó van..20000-20500 között vettem, 22.000-nél akartam eladni...az idő megdolgozott engem, ezért ha tőke visszajön, már az is valami lesz
most eladni elég korainak tűnik szvsz
valakik már tudnak valamit :) Erős a gyanúm, hogy az állam vagy közeli rokona is el kezd tőzsdézni, kimutatást javítani kell...
én mosta adtam el 2012 január végieket 100 Ft/db haszonnal...qrva nagy biznisz volt:(((....14 Ft/hó/db....
Még ma elmegy 20000ig?:)
Ha a gazdaság is úgy dübörögne,mint ma a MOL!
+8% 5 milliárdos forgalommal,mi a rák van ezzel meg?
egész másról van szó.
eccerűen szervezetében, szakember gárdailag is nemzetközivé lesz :o)
lesznek meglepik.
elég jól tolja a mai napot
ja, pénz számolókat vesznek fel, minden héten...ahány ft-al emelik a benzint, egyre több ember kell...))