800-880-nál átmegy lehet 18K
mólocskák eladva :o) bár mehet még, de valahol realizálni is kell :o) áttéve makiba.
2012.08.29
09:14:11 16200 1 16200 100 0.62
Ilyen MOL nyitót még nem láttam...
Ez még mindig jó lehet...
Legalább van valami érdekes a kötéslistában...
11:10:17 16100 6 96600 -50 -0.31
11:10:02 16100 494 7953400 -50 -0.31
11:10:01 16100 6 96600 -50 -0.31
11:09:56 16100 494 7953400 -50 -0.31
11:09:55 16100 6 96600 -50 -0.31
11:09:52 16100 494 7953400 -50 -0.31
11:09:52 16100 6 96600 -50 -0.31
11:09:18 16100 494 7953400 -50 -0.31
Simán!
Múlt pénteki 17200 körül nyitott short certinek azért jobban örülök :)
de igen..
125re.
Először beállt támasztani 10K 16200ra, erre feltépték 16300ra az árfolyamot, kiállt 16200ról a tartó, beesett az árfolyam, 16150en felállt 7160körüli vevő, majd nyakába kapta és még be eladóira 8000darab 16150re.
Szép játék.
Közbe itt is megkérdezem a kollégákat, élhető-e ez a chartom?
http://postimage.org/image/ps2f3m50l/full/
oda tesznek minket, ahova akarnak..
Még mindig nincs késő (?) beszállni - 16140...
ahogy elnézem másnak is jutott :)
Remélem. Vettem 250-en és 300-on párat.
Zárásra 500 fölé kötik, akkor up lesz
Danke sör!
Lefele a legerősebb támasznak 15500 tűnik, de egyelőre az 50 napos mozgóátlaghoz húzták vissza, ami 16500-on van.
Mi ennek az elvárt alja most, herceg úr? :)
eddig nem drámai és a forgalom sem az.