itt a gőzi:-D
már van ralli..valamit nagyon tudnak a daxnál. beindultak megint. nyomtassák a pénzt, de remélem, hogy ingyé adják, mert értéke a soknak nem lesz...
Vajon arra hősködünk hogy tudjuk mi lesz a délutáni rizsa?
Pénznyomdát akarnak Eu-ban is,de Németek piszkosul ellenzik..ha ők beadják a derekukat akkor tényleg lesz hír a ralihoz.
nesze hír: 11:04
Megerősítette Németország 'AAA' besorolását az S&P
minek kell még hír hozzá? hogy jobban idegesítsenek minket a hazugságokkal? elég csak nézni a grafikont..az is elég beszédes.
hm..kétszer írtam, hogy elég..zárnom kell a pozikat.
Gondolom vmi délutáni elbüffentésre várunk..
Daxli függőlegesen fel,feltörésre gyúrunk...vajh mi lesz a hír hozzá,vagy elég a pletyi is?
áh, mindig azon nyavalygunk, hogy már megint mire volt jó ez a rángatózás, aztán pont akkor derül ki, hogy a meccs lement. szóval ezért gondolom, hogy már rajta vagyunk.
A dax pl 1% belül mozog 4 napja. Hol van az a 3%, azon már kereshetnék :))
:) akkor az vagy vakvágányon van vagy az állomáson.. egy gőzmozdonyt észre lehet venni..
sztem oldalazás van.. 2-3%os rangékkal..egy.-egy beijesztéssel
lehet, hogy már elindult az a gőzmozdony, és már rajta ülünk, csak nem tudunk róla.
hát szeretnék már egy olyan napot amikor 500 pontot megy valamerre....gap nélkül
otp is 9tétellel nyitott.. nem volt 2000db..
lesznek még limites napok..:)
még ki sem nyitott a bolt :D
a Konzum előrébb van a 9300 forintos forgalmával....vicc ez a piac..
mert ez a cél a média főleg a magyar média részéről..a totális kilátástalanság érzetének a kialakítása..nehéz az élet mindent át kell értékelni..sok mindent másképp kell csinálni..
tetszik nem A CÉGEK (multik..nem a kis uribugri cégek) A VÁLSÁgra hivatkozva optimalizálhatták a működésüket..olcsón jó kvalitású embereket alkalmazhatnak..megszabadulhattak a puffer emberektől jelentős többletköltségek nélkül..ezeknek az eredményeknek jönnie kell..hiszen a 911el kezdődő új világhatalmi rend tervének a része volt ez. persze vsz..
én a Q4re várom a gőzmozdony indulását..sokan lemaradnak..mert mire észreveszik elindult már késő..akkor már tömik őket..lesz még egy visszahúzás..amikor a kicsiket végleg kirázzák..mert már zsigereikben ott van a félelem..
Akkor a pár napja várt hati Sc-t most ki lehet kényszeríteni,ha már nem sikerült áttörnünk 18e-t,és úgy nézett ki hogy érdemes lehet shortot nyitni.