Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#523647 Ibiza Előzmény: #519235

lezártam egy újabb shortot..talán korán..de kiderül..fedes ember azt mondta nem fektetnek "eszközökbe" erre estünk..

Re: nincs cím

#516306 TrendMan Előzmény: #516301

Meredek grafikon gyorsan fordul, aztán talán még 1x visszateszteli az 1600-at, aztán tovább fel.

Ellenállások 1620, 1640, 1710, 1800, 1910, 2000

Nem kevés feladat, lesz lehetőség oldalazásban forgolódni.

Re: nincs cím

#516301 Ibiza Előzmény: #516274

meredek graikon gyorsan fordul...dollár erősödik arra ment fel.. ha kirakják görögöket rekordárat ér el.. dollár is.. de sztem lejegelik görög ügyet 10-20 évre.. hacsak nem a szélsőségesek nyernek..

de gondolom erről is Orbán tehet :) pár embernek agyára ment

Ez eddig ma biztató mozg…

#516204 TrendMan

Ez eddig ma biztató mozgás, sikerült magasabb csúcsot csinálni.

Re: nincs cím

#514487 Ibiza Előzmény: #514447

igen..el is adtam az összes dollárom 240alatt kicsivel..majd 160tól 140ig veszem majd..

Mintha kezdene előállni …

#514447 TrendMan

Mintha kezdene előállni egy olyan helyzet, mint 2008 nyarán:

Június-júliusban folyamatos dollár gyengülés mellett szárnyaltak a nyersanyagok, főleg az olaj.

Furcsa most ezt mondani, de az USD olyan sokat erősödött rövid időn belül, hogy most ez akár megint megismétlődhet.

Re: nincs cím

#514139 ikszf Előzmény: #514069

de akkoriban még volt ott egy emelkedő támasz....

manapság az már nincs ott :)

Re: nincs cím

#514069 kissat Előzmény: #514047

A forgalom nem mérvadó, hisz nem szabályozott piacon kereskedik a zömét (persze én is nézem).

Hetesen a 3 kanóc (2011.09.25., 20011.12.25., és a múlt heti) mind 1520-1530aas sávba nyúlt le. Fxpronál.

Re: nincs cím

#514047 TrendMan Előzmény: #513844

Érdekes, ahány oldalon nézem, annyiféleképpen rajzolja az aljakat a hetes grafikon.

Viszont a livecharts - nem teljesen egzakt - de a múlt hétre kiugró forgalmat jelez.

A múltben az ilyen heteket emelkedés követte.

Re: nincs cím

#513844 kissat Előzmény: #513834

1555 körül kulcsszinthetes felbontásban

nagyon fura grafikon

egyre alacsonyabb aljak

Aranynak ez a mai teljei…

#513834 TrendMan

Aranynak ez a mai teljeitménye még aranyat érhet.

Doji gyanús!