azt a hétszázát...
azt a hétszázát...
Tigus, SOS mail ment Rába rvny elszámolás ügyben.
815 helyett 744-et számolt el az Unicredit, ma, 04.12-én, kaptam kézhez a 04.02-án írt levelet, fellebbezés 10 napon belül, ha nem reagálok, elfogadottnak tekintik.
Botrány!!!
Határozatképtelen volt a Rába mai győri közgyűlése, amelyet április 19-én ismételnek meg. A szavazati joggal rendelkező részvények harmadának képviseletében jelentek meg, a határozatképességhez azonban többségi jelenlétre lett volna szükség.
tervek szerint megyek 19-én.
?sajtótájékoztató?
Tigus?
sajtótájékoztató. Pl téged szívesen beregisztrálnálak. :) A közgyűlésen Pintér István elnök-vezérigazgató tart beszámolót a 2011. év
üzleti eredményeiről.
szerintem 19-e lesz
ki az aki menne Rába közgyűlésre?
2012. április 6. (péntek) 10.00 óra
felszabadult cashből megint jöhet ide egy kevés
bizony a tulajok jönnek-mennek.
elég gyorsan távoznak.
reméljük a mostanival is hasonló lesz a helyzet (esetleg az EU antipátiája erre a területre is kiterjed)
gondoltam. Tomika is eltűnt, neki volt szép Rába pakkja.
igen, még Korányiék nyomták be.
Most nézem ,hogy a Rábábam igazgatósági tag Földvári Gábor. Ez az exbusos csóka?
Wow, nem sok
Mai kötéslista: 6 kötés eddig
RABA 765 HUF 50 12:10:27
RABA 780 HUF 100 09:36:04
RABA 763 HUF 641 09:00:50
RABA 763 HUF 100 09:00:50
RABA 763 HUF 226 09:00:50
RABA 763 HUF 150 09:00:50
Volt vmi érdekes ma? Forgalom felfelé pl?
Napi min. Zárás butaság
Igen azt olvastam,köszi. Mára gondoltam, de az nem sok