Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#488304 Illuzio Előzmény: #488297

Elmondta? Tényleg?Neked-Személyesen?(tali?)Miért is kételkednél a szavában.Látod mennyire naiv vagy,de senki mást ne akarjál meggyőzni a butaságodról.Mi van a várt bejelentéssel,amit annyira vártál valakitől?

former nagyon elcsendese…

#488285 rbbj11

former nagyon elcsendesedett. Már az sem zavarja, ha fikázzák a papírt...

Re: Lejtő

#488278 taresz Előzmény: #488277

B-be már most mehetne, de T-be még nem feltétlen küldeném. Szerintem lesz valami csavar a történetben. Nem tudom mi. Csak megérzés. Mondjuk csavar lenne egy csődvédelem is, de nem arra számítok.

Re: Lejtő

#488277 hAliG Előzmény: #488273

"Szépen" teljesített ma is... A nap "nyertese" az A kategóriában :)

Lassan át kellene rakni a B-be, utána meg a T-be.

Re: Lejtő

#488256 Flaska Előzmény: #488254

Ha nem jön be, akkor viszont mi kapunk csontot, jó keményet, de velő nélkül.

Szopogathatjuk az idők végezetéig.

Re: Lejtő

#488238 Flaska Előzmény: #488236

Remélem jól látod, és bejön a jóslatod.

Jutalomból megkapod a világ legnagyobb velőscsontját.

Beőőőő!!!

Re: Lejtő

#488236 Rozsdáskilincs Előzmény: #488217

Na had vauzzak bele én is kicsit, nincs ilyen papirom nem is lesz úgyhogy nekem semmi sem drága, igazi kibicként mondom jó esélye van napokon belül egy felpattanásra. Az én szemövegem ezt látja ha ránézek a chartjára:-)

Re: Lejtő

#488204 sokkerdes Előzmény: #488183

Egy röpke pillanatra megörültem, hogy történt valami jó. Szerintetek meddig megy? Merre meddig?

Re: Lejtő

#488183 holnor Előzmény: #488115

a finanszírozási kockázat mindig is megvolt, ez igaz. beszéltünk is róla anno sokat:

"16 2009.06.24 17:02 holnor (Tag) Re: Vajon megéri e majd ebbe fektetni? Címzett: @akpo7

az alacsony likviditás miatt technikailag nm igazán érdemes elemezni a papírt. persze lehet h van olyan, aki ez alapján sikeresen tradeli, de én nm értek ennyire a TA-hoz.

a hogyan kezeld a papírt kérdésnél nm tudom, h pontosan mire gondolsz. ahogy írtam már más fórumon is: a papír rövid távú spekire is alkalmas, de sztem a növekedési sztorival nagyobbat lehet fogni. csak ki kell várni. kicsit sarkítva egy dolgon múlik a siker, a finanszírozáson. a Fejér megyei projekt bejelentése és a mai közzététel arról tanúskodik, h ez is rendben van.

az alacsony közkéz, az illikviditás miatt viszont egy RFV részvényesnek fel kell készülnie arra, hogy egyszer napokig nincs kötés, máskor meg limittel ugrál ide-oda."

a transzparencia viszont példás volt. amit kiadott a menedzsment, az úgy is lett. vö. jelenlegi helyzet.