Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Lejtő

Rozsdáskilincs Előzmény: #488217

Na had vauzzak bele én is kicsit, nincs ilyen papirom nem is lesz úgyhogy nekem semmi sem drága, igazi kibicként mondom jó esélye van napokon belül egy felpattanásra. Az én szemövegem ezt látja ha ránézek a chartjára:-)