Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#486311 Grizzly Géza Előzmény: #486310

Hehe.24 órás meló. Én pedig a lusta vagyok,mint egy bizonyos rv emelkedés közben... Rossz kombináció :)

Kitárazás

#486309 Sumerologo

Kiporcióztam az összeset.....20,50 db-onként.

Két lehetőségem lesz:

Vagy elkezd most - csak úgy - emelkedni. Konkrét hírek továbbra sincsenek. De én akkor is csak konkrétumok esetén nyúlok bele majd. Megfogadtam.

Vagy bevásárolok jóval lejjebb.

Re: nincs cím

#486308 Grizzly Géza Előzmény: #486247

Kösz a gratukat,nem vtam gépközelben,nagyon kedvesek vagytok :))

Taresz,téged nem irigyellek,nekem 1 is sok néha :))

Na mizu a papperral,látom törünk fel mint a a talajvíz :)

Re: nincs cím

#486305 Sumerologo Előzmény: #486297

Elolvastam mindkettőt. Nagyon egysíkúak. Mindent az anyára (néha az apára) fog. Ez hülyeség. Az embernek van egyénisége, önálló gondolkodása, hatnak rá a környezeti tényezők. Legalábbis egy idő után.

Szerintem Cs. I. magából indult ki...:)

Re: nincs cím

#486297 Bendeguz Előzmény: #486234

Erről az elsárkányosodásról jut eszembe, hogy érdemes volna kötelező olvasmánnyá tenni kamaszkor elején Csernus Imre, A férfi, és A nő című könyveit. Rengeteg szar házasságot lehetne elkerülni!

Re: nincs cím

#486270 Előzmény: #486224

Tényleg irigyellek. G.G. örömapának mondanám, szintén csodálatra méltó tulajdonsága az élet igenlés, de azért szöszi kisfiát 4 éves kora előtt ne engedje ki a lovira. Na , egy kis kaszinó talán, de csak kis tétben...

Re: nincs cím

#486260 hAliG Előzmény: #486231

:))

Főosztályvezetőnek vagy főmérnöknek lenne jó lenni.. Azoknak egy évet nézve átlag havi 900 nettó megvan :)

Re: nincs cím

#486258 Bendeguz Előzmény: #486250

Valami erő van kialakulóban? A gyerek meg persze hogy helyes! Amíg nem kezd el kamaszodni, addig jó :D

Re: nincs cím

#486242 sokkerdes Előzmény: #486234

Gratula a csemetéhez! Bízom én is benne, hogy a gyerekek tanulnak szüleik hibájából::))

Re: nincs cím

#486234 Grizzly Géza Előzmény: #486230

Kösz szépen :)

Azt mondja egy barátom,hogy a házasság megváltoztatja az ember életét(konkrétan: az asszony ELSÁRKÁNYOSODIK)---ezért nem nősültem:) ,de hogy egy kis ember így megváltoztat,azt nem hittem volna,bár előre aggódok a génállapota miatt(és a valamikori befektetései miatt),viszont jó hír,hogyha drogozni fog azt egyből kiszúrom,nem tud átverni :))

Re: nincs cím

#486230 Arsene Lupin Előzmény: #486217

"Azt,hogy agyalágyult vagyok, azt már Lupin mester megállapította"

Ilyen explicit módon biztos nem fogalmaztam. A gyerekhez nagy gratula, az a lényeg. A családi ház legfeljebb csúszik egy kicsit, akkora már a gyerek is segíteni tud a fűnyírásban. Különben is ahol mozgékony gyerek van, ott kikopik a fű.