Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #486202

Csak próbálok egy kis lelket önteni a T. szektatársakba. Nekem már akkora a bukóm,hogy tök mind 1,na jó ez így túlzás,de én nem adom el, nem érek rá folyton figyelni, dt nem az én világom. Hülye voltam,beragadtam,volt már ilyen 2008-ban otival,2500-on all in,onnan felezés pár héten belül---szívtam a cigit,pedig nem dohányzom. Nyerővel adtam el. Azután rfv-vel kerestem még a legtöbbet. Hívő lettem :)) Most már kitartok,mert szvsz én nem hiszek a 2k--->6k teóriában,de ha ez lesz,azt sem bánom,csak l1en 6k :)). Jön a fizu és veszek még,mert függő vagyok,ennyi. Azt,hogy agyalágyult vagyok, azt már Lupin mester megállapította,de 10k felett Te is meggyőződhetsz róla egy fórumtalin,addig nem megyek,mert osztani akarom az észt,milyen tuti papírba fektettem a lóvét. Nem vagyok optimista,havonta 1 millát buktam átlagban egy év alatt és ennek a harmadát kerestem "kemény" munkával,tehát qrva szar volt a portfolióm :))). Kb ennyi, most örülök,mert süt a nap és a 15 hónapos kisfiam mosolyog mint a vadalma... Kicsit később játszik a családi ház füvén ennyi,addig panelnyomor és meló. Hajrá Magyarország! Éljen a kerály!