Regisztráció Elfelejtett jelszó

RFV

Re: nincs cím

#486006 taresz Előzmény: #486001

ÓÓÓ 19%. Semmiség! Szinte ingy'é van!

Az 5,5k-s pakkod is, így vetted? Ha igen, (és még meg is van) akkor 10hó múlva 6,5 körül kéne lennie, hogy 0-ban legyél.

Lehet felbuzdulok én is, és felkeresem a legközelebbi Providentes üzletkötőt.:)

Re: nincs cím

#486001 pepe01 Előzmény: #485952

Portfolionál 19%-os költsége van, napon belül ingyenes:D

Tehát ha hitelből veszel valamit akkor kb. 1,5%-ot kell rá költened havonta.

Pl E-star vétel 3000-en és eladás 3800-on esetén 1 hónapon belül kész főnyeremény:D

Vagy a másik kedvenc példám 1 hónap alatt Mtelekom osztalékrally idején 10%-ot fogsz és ez neked 1,5 + 0,6 % hitelköltség+ tranzakciós díjba kerül.

Ja a lényeg, a nyereséget csökkentő tényező a hitelkamat, tehát nem a teljes lombard nyerő után kell adóznod.

Re: nincs cím

#486000 Sumerologo

Igen, megindult az aljvadászat. Egyre több a hiéna, a "lebeszélő", a hozzáértő. Ez még jó jel is lehet, de odébb van még az alja szerintem.

A felszabaduló pénz felét készenlétben tartom. Vissza szállások egyre nagyobb súllyal 3000, 2500, 2000-nél.

(A másik felét betoltam MTELECOM-ba és csíptem egy minimálisat a RABA-ból is.)

Re: nincs cím

#485955 tigus Előzmény: #485950

refinanszírozás.

a lengyel csoport könnyebben hitelezhető.

vagy bedobnak még pár hárombetűs magyar bankot: MFB,FHB:)

Re: nincs cím

#485952 taresz Előzmény: #485927

Hozzávetőlegesen igen. Nem olvastam utána, mert "hitelből" nem tőzsdézem.Alapszabály nekem. Gondolom nem ingyen adják. Mennyi a kamat rá? Évi 10-13%?

Re: nincs cím

#485950 exmnbs1 Előzmény: #485908

tigus ezek tevek tavaly november végén 7mEUR EBITDA-t ígértek, lett 6.1EUR.

viszont a lejáró 1.4mrd fedezetét a tervszámokból nem tudtad levezetni miből llesz?

Re: nincs cím

#485948 Sumerologo Előzmény: #485938

Én már félig nyugodt vagyok....Tegnap kiszórtam a felét.....nagyon, nagyon nehéz volt!

.

Sok a kecsegtetés, kevés a konkrétum a cég körül. Tigus elmélkedése igen jó. Mindenki olyan következtetéseket von le belőle, amit be akar fogadni. A kockázat megnőtt, a bizalom odalett. "Díszpintyek" "tevékenységéről" kussolás van...

.

Ahogy elnézegettem a tulajdonosi struktúrát ábrázoló torta szeleteket (illetve annak változását) az idősíkra vetítve, még a végén Lupin-nek igaza lesz. Annyit tennék hozzá, hogy bármekkora haver a király és udvartartása, egy ilyen nagy reményű cégből kizárt dolog, hogy valamilyen formában ne részesüljenek az uralkodók olcsón......

Re: nincs cím

#485943 Kissherceg Előzmény: #485908

korrekt. Kinyomtattam gyj-t, de felesleges volt :) Ez egy blog bejegyzést megérdemelne szerintem!!!

Re: nincs cím

#485938 sokkerdes Előzmény: #485907

Olvasva a hozzászólásokat a tartás és a dobás is o.k. lehet. Vagy mégsem? Tényleg nyugodtabb az élet rv nélkül (csak hogy megint előálljon ez az állapot, dobni kéne)... de nehéz.

Re: nincs cím

#485931 Arsene Lupin Előzmény: #485930

Nincs vesekövem. Preventív és egészségmegőrzési célzattal kellő mennyiségű sört fogyasztok. Az maga a csodaszer a vesekő ellen.

Re: nincs cím

#485929 Arsene Lupin Előzmény: #485926

Én csak egy buta mosónő vagyok, de Ön sem a logika bajnoka. Akkor lehet a legjobban kivéreztetni egy céget, amikor tele van eladó projektekkel Európa, és nincs olcsó és könnyű forrás. Amúgy nem unom a kivéreztetős sztorit.

Re: nincs cím

#485926 pepe01 Előzmény: #485925

A válság következtében tele van eladó projectekkel Európa, nem unod még a kivéreztetős sztory-t?

Re: nincs cím

#485925 Arsene Lupin Előzmény: #485908

"hiszen ő a koronagyémánt"

A gyémántokat már én is felhoztam. Pont az ilyenek megszerzése céljából fogják kivéreztetni a céget. Lengyel barátaink könnyen lehet, hogy a "drágán add el, olcsón vedd vissza" játékot fogják eljátszani.