Bazz, Randomnál mióta nem lehet ezt shortolni? Erről lemaradtam.
Bazz, Randomnál mióta nem lehet ezt shortolni? Erről lemaradtam.
az fini
12.945.337 darab, 200,-Ft-os névérték törzsrészvény keletkeztetés 2012. március 14-én.
http://bet.hu/newkibdata/109978169/2012.03.01.tajekoztatas2.pdf
http://bet.hu/newkibdata/109973443/2012.03.01.tajekoztatas.pdf
Benne a leendő "fényes" jövő:
"A Társaság alaptkéje 2012. február 29-én 3.959.267.400,-Ft, amely
19.796.337 darab, egyenként 200,-Ft névérték, „A” sorozatú
törzsrészvénybl áll. A teljesség kedvéért jelezzük, hogy ezen
részvénymennyiségbl 12.945.337 darab törzsrészvény keletkeztetése
még nem történt meg, így, tekintve, hogy a Társaság Alapszabálya
szerint minden egyes részvényhez 1 szavazat tartozik, a Társaság
összes részvényéhez jelenleg mindösszesen 6.851.000 szavazat
kapcsolódik."
Lassan 4 hónap telik el és még mindig nem jött be a közel 13 millió új papír. Biztos megvolt a lóvé a tőkeemelésre?
Ezek szerint nem, viszont a 170-en álló cirka 12k kiugrott amikor öntötték?
csipegetik... ezek szerint nem puffer volt... lassan elkopik
ezekben a papírokban aza gyanus, ha nincs :)
Így van, max. 2 percre, többre én se venném, ha úgy adódna.
Majdnem kétszer annyi papír jön, mint ami most be van vezetve, ez megpecsételi a sorsát a papírnak. Már ha tényleg jönnek az új papírok, mert azért már lassan 4 hónap eltelt és még mindig nincs semmi.
Az csak nektek megy. :-)
én most bookolok, hátha megtépik még 1 hónapon belül. :-)
Ekkora mértékű higítás kizárt, hogy ne esést okozzon. Persze mozgás lehet és remélem lesz is. De nálam 2 perces trédek lesznek max.
De. Csak most bookok 555ről. Azt én akasztottam ki 5 percre reggel. :-)
Nem tudom, de mától újra figyelőlistán. Amikor 150 alá nyomták, akkor láttam utoljára ekkora pufit 149-150-nél pár napig. Majd figyelem, hogy mi lesz a pufi sorsa.
Szokatlanul nagy a fék, itt lehet valami napokon belül szvsz.
írtam korábban, hogy 50Fton újra veszek :)