Regisztráció Elfelejtett jelszó

ECONETka

http://bet.hu/newkibdat…

#485093 zeeh_

http://bet.hu/newkibdata/109973443/2012.03.01.tajekoztatas.pdf

Benne a leendő "fényes" jövő:

"A Társaság alaptkéje 2012. február 29-én 3.959.267.400,-Ft, amely

19.796.337 darab, egyenként 200,-Ft névérték, „A” sorozatú

törzsrészvénybl áll. A teljesség kedvéért jelezzük, hogy ezen

részvénymennyiségbl 12.945.337 darab törzsrészvény keletkeztetése

még nem történt meg, így, tekintve, hogy a Társaság Alapszabálya

szerint minden egyes részvényhez 1 szavazat tartozik, a Társaság

összes részvényéhez jelenleg mindösszesen 6.851.000 szavazat

kapcsolódik."

Lassan 4 hónap telik el és még mindig nem jött be a közel 13 millió új papír. Biztos megvolt a lóvé a tőkeemelésre?

Re: nincs cím

#484595 zeeh_ Előzmény: #484553

Ezek szerint nem, viszont a 170-en álló cirka 12k kiugrott amikor öntötték?

Látom, pufi visszatért n…

#484016 zeeh_

Látom, pufi visszatért napközben.

Re: nincs cím

#483771 zeeh_ Előzmény: #483588

Így van, max. 2 percre, többre én se venném, ha úgy adódna.

Majdnem kétszer annyi papír jön, mint ami most be van vezetve, ez megpecsételi a sorsát a papírnak. Már ha tényleg jönnek az új papírok, mert azért már lassan 4 hónap eltelt és még mindig nincs semmi.

Re: nincs cím

#483593 Zotya32 Előzmény: #483588

Az csak nektek megy. :-)

én most bookolok, hátha megtépik még 1 hónapon belül. :-)

Re: nincs cím

#483588 Sly-- Előzmény: #483578

Ekkora mértékű higítás kizárt, hogy ne esést okozzon. Persze mozgás lehet és remélem lesz is. De nálam 2 perces trédek lesznek max.

Re: nincs cím

#483575 zeeh_ Előzmény: #483573

Nem tudom, de mától újra figyelőlistán. Amikor 150 alá nyomták, akkor láttam utoljára ekkora pufit 149-150-nél pár napig. Majd figyelem, hogy mi lesz a pufi sorsa.

Szokatlanul nagy a fék, …

#483565 zeeh_

Szokatlanul nagy a fék, itt lehet valami napokon belül szvsz.