Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#484637 Kissherceg Előzmény: #484627

jaja, már pedig ha engedélyt kap a történet akkor kiszorítás során lesznek finomságok szvsz... Persze sok év alatt...

Re: nincs cím

#484627 zeeh_ Előzmény: #484610

Idegbajt kapnának azok, akiktől megvették a papírokat 815-ért, ha elszabadulna felfelé, lenne tér szépen.

No, még a végén betölti …

#484504 zeeh_

No, még a végén betölti a rést?

770

Re: nincs cím

#484412 Grizzly Géza Előzmény: #484400

Tegnapi spekák is lassan dobják,mert nem lett nyitóban limit...

Még szép haszon van rajta. Én tegnap nem vtam gépközelben,ma vettem,remélem ez egy taktikus nagy tételben vásárlás,nem tömés :))

Re: nincs cím

#484400 Kissherceg Előzmény: #484383

nem könnyű pénzt keresni... :) főleg találni. Reggel elteloztam időt 805ös kiszállónál... 770 alá nem köllene menni, de inkább 780 :)

Re: nincs cím

#484014 zeeh_ Előzmény: #483959

Basszus, ezt nem gondoltam volna, hogy a hírre napközben kiakasztják. Langyos víz volt, amikor még gép mellől elmentem. Csak most nézem, hogy mi a fenéért van ez kiakasztva. A fenébe... :-/