Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

MOL fórum

Összhangban a Horvát Kor…

#483414 Fornit

Összhangban a Horvát Kormány 2012. február 23-i határozatával, mely átvette az Európai Unió Tanácsának 2011. december 1-én hozott, Szíriával szembeni korlátozó intézkedéseit, a MOL irányítása alatt álló INA a tegnapi nap során "force major", a termelés felfüggesztéséről szóló értesítést küldött a szíriai General Petroleum Company részére az 1998-ban aláírt Hayan blokk Termelés-megosztási Szerződésével és a 2004-ben aláírt Aphamia blokk Termelés-megosztási Szerződésével kapcsolatban.

http://www.portfolio.hu/vallalatok/energia/felfuggeszti_sziriai_kitermeleset_a_mol.163484.html

Egész nap egy 200 pontos…

#482960 Fornit

Egész nap egy 200 pontos sávban pöcsölt, záróban meg az addigi max fölé kötik kb ugyanannyival.. szép.

Re: nincs cím

#476875 Chaby Előzmény: #476868

én tartom, sőt venni akartam, de most úgy tűnik "elszalasztottam a jó beszállót"

Re: nincs cím

#476868 Fornit Előzmény: #476741

reggel vettem még 900-on is és lejjebbhúztam a stoppot 750-re. De a mennyiséget elfelejtettem átírni :))

Re: nincs cím

#476697 Fornit Előzmény: #476317

Én ma vettem egy méreten aluli adagot nyitóban.

9:10 körül terveztem eladni +200-300 pontban.

Re: nincs cím

#475800 Fornit Előzmény: #475321

Hát nem jön, sőt...

Az utóbbi 1 hónapban volt vagy 3 piros gyertyája naposon.

Ma is kinek volt vajon az a beteges ötlete hogy pl 20k-n vegyen? Azt itt van 20400...

Re: nincs cím

#475321 BigRabbit Előzmény: #475318

Hat igen, ezzel szerencsem volt. Az OTPt meg eladtam 3700on, hogy majd visszaveszem, azota tudjuk mi tortent. De a MOLnak nagyon orulok, 16400tol epitettem, 17500 koruli atlagar, es 18900on adtam el majd kesobb 18700tol 19500ig meg egy kor. Most mar johetne a korrekcio, szepen visszavennem oket vhol lenn. (Almodni szabad, akinek nincsenek almai, tervei sincsenek, szoval ne iteljetek el :D)

Re: nincs cím

#475318 Fornit Előzmény: #475310

Benézted volna ha shortolnád.

A nyerő a zsebben az a lényeg, én mit mondjak a 255 ös kilépéssel.