Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#460103 kelvin Előzmény: #460100

Én tartom a shortokat 1530 ig. aztán meglátom. Ha elesik 1510.

Stop legyen veled

randa, de még van két na…

#459899 ikszf

randa, de még van két napja, hogy visszazárjon a hetes gyertya a támasz fölé

Túl sokan kereskedtek az…

#457008 ikszf

Túl sokan kereskedtek az 1620-as trendvonal alapján.

Vissza fölé fog menni, mert az fáj a legjobban a piacnak.

Az 1575-öt meg nem sokan nézték, pedig ott tankoltak a nagyok :)

Re: nincs cím

#456143 Ibiza Előzmény: #456139

sztem most a mai világgazdasági helyzetben.. 1750es árfolyam a reális..én oda érzem..

1650alá nem igen vártam és felül 1850 fölé sem..

Re: nincs cím

#456140 TrendMan Előzmény: #456089

Ezeket a hireket nem szabad olvasni.

Figyeljétek meg, ha megjelenik egy bullos, másnap jön egy shortos 'igéret'.

Valójában fogalmuk nincs, pusztán a helyet töltik ki karakterekkel.

Re: nincs cím

#456139 Ibiza Előzmény: #456089

nincs akkora rend a világban..

megneszelték pár állam eladna aranyából.. gyorsan levitték..de nyílván aki venni akar vehet.. jan febr ázsiai aranyláz.. meglátjuk..

Re: nincs cím

#456089 hosszhuszár Előzmény: #456087

ez is érdekes, idáig a 2200 sem zárták ki....

Nem lehet itt már senkinek hinni...azt egyébként is a templomban kell...

Én minden esetre amíg nem tör recsegve mindent, nem hiszek ezekben az előre jelzésekben..

eladtam ma elég jól a te…

#455776 Ibiza

eladtam ma elég jól a tegnapi pánikos másik felet és pont jókor vettem rajta eurót olcsóért..

Re: nincs cím

#455761 ikszf Előzmény: #455758

1575 sokkal erősebb támasza, mint az 1620, és az már megszűnt létezni. Egyértelműen letörte még aznap, nem fals.

Nyelik be az 1620-on és alatta nyílt shortokat, akik egy idő után feladják, és maguktól zárják.

Nem szeretném 1575 alatt látni, mert akkor baj lesz.

Re: nincs cím

#455758 TrendMan Előzmény: #455749

Szerintem még korai örömködni.

Talán 1620 felett tekinthetők stabilnak a most felvett long pozik, különös tekintettel arra, hogy a dollár mozgatja.

1575-ön gyűjtés, kitörés…

#455749 ikszf

1575-ön gyűjtés, kitörés.... csodaszép

szóltam :P

reggeli pánikban vettem.…

#455125 Ibiza

reggeli pánikban vettem... felét már eladtam..

Re: nincs cím

#455072 TrendMan Előzmény: #454940

Nemrég épp egy ilyen háromszögből letörést vettek meg 1600-on.

Akkor Nyilasi is elemezte, de arról, hogy a letörés után felrántják 1600-ról 1790-re nem szólt.

Re: nincs cím

#454938 hAliG Előzmény: #454533

Na tököm tele, hogy mindig csak pofázok :)

Mióta certiben buktam majd 2 millát 1 nap alatt, azóta kicsit félősebb vagyok :(

Re: nincs cím

#454916 TrendMan Előzmény: #454903

Most elárulom tudatlanságomat :-) olaj és más instrumentumok piacán nem volt semmilyen fedezeti követelmény változás?

Úgy emléxem, amikor olaj rally volt még 2008-ban 150 felé már ott is erősen emlegették a spekulánsok anyukáját.

Nem vonom kétségbe, hogy a nagyszereplők rásegítenek, de ha egyik v. másik mégis eladni kénytelen, szerintem átlagárat számol, a Ta-t csak másodlagosan figyeli.

+++ Viszont korábbi évek grafikonjait böngészve az arany többször fordult már december 2. felében longba egy-egy komolyabb beadás után.

Re: nincs cím

#454903 ikszf Előzmény: #454893

Kinek fáj, ha spekulációs buborék van az arany piacán? Ez nem olaj, vagy élelmiszer.

Fáj a jegybankoknak, hogy nem jutnak olcsón aranyhoz. Hát rásegítenek.

Olaszország eladna aranyat? Erre a hírre gondolsz? :)

http://ecoline.hu/makro/2011/11/7/Az_aranytartekokbol_megoldhato_az_olasz_ado_AYQO18

Szóval a németek szerint el kéne adni az olaszoknak egy kis aranyat :)

Nem, nem maradt ki semmilyen tény. Támaszon nem fog kiszállni egyetlen nagy szereplő sem. Majd ha alatta leszünk, akkor beönti.