Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #454520

1670-től nézem a shortot, de túl sok fórumot olvasok (lebeszéltem magam róla), ezért nem léptem meg..

Chart alapján nem kizárt az 1500-as, sőt alatti tartomány sem, szerintem.

Főleg, ha ~1620-at töri, ahogy írod.