Sziasztok.
Nagyon feketére festitek itt helyzetet, szerintem.
Elég egy jobb hír az eu-ból, euro elkezdene erősödni, arany is menne vele...szerintem.
Persze sok minden lehet a charton is.....
a hosszú emelkedő csatorna még sértetlen, ha az sérülne szerintem 1600 körül,, elkezdhetnénk sötétebben látni, de addig....