Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Sziasztok. Nagyon feket…

#454542 hosszhuszár

Sziasztok.

Nagyon feketére festitek itt helyzetet, szerintem.

Elég egy jobb hír az eu-ból, euro elkezdene erősödni, arany is menne vele...szerintem.

Persze sok minden lehet a charton is.....

a hosszú emelkedő csatorna még sértetlen, ha az sérülne szerintem 1600 körül,, elkezdhetnénk sötétebben látni, de addig....

Re: nincs cím

#454533 hAliG Előzmény: #454520

1670-től nézem a shortot, de túl sok fórumot olvasok (lebeszéltem magam róla), ezért nem léptem meg..

Chart alapján nem kizárt az 1500-as, sőt alatti tartomány sem, szerintem.

Főleg, ha ~1620-at töri, ahogy írod.

Re: nincs cím

#454520 ikszf Előzmény: #454035

mi alapján szálltál be longba?

1620-ról látok egy pattanási lehetőséget, addig eszembe se jutna piszkálni.

Alatta elég nagy baj van.

1575, 1405, végső támaszként ~1168

Lehet, hogy Ibizának les…

#454159 TrendMan

Lehet, hogy Ibizának lesz igaza, de szerintem a következő negyedévben a részvénypiaci short sokkal egyértelműbb, mint az arany piacán a long.

Mégpedig a dollár további erősödési potenciálja miatt....

Sőt talán az olaj long is? (Irán miatt)

Re: emelkedő, táguló csatorna

#453966 TrendMan Előzmény: #453909

Az ékben sem volt már tér múltkorában sem, még 1720 körül:-)

Gondolom, ha innen még fordul, akkor azt talán opciós kifutáskor teszi, azaz most pénteken.

Másrészt viszont a dolláron kivül minden másra érzéketlennek tűnik, szerintem valamelyik jegybank már adogatja el a készleteit.

Re: emelkedő, táguló csatorna

#453909 hosszhuszár Előzmény: #451965

no, ez már a múlté, mármint az a csatorna, viszont az ék még meg van, kevés térrel, eddig...

Re: nincs cím

#453083 Ibiza Előzmény: #453063

a dollár az olaj és arany összefügg.. és a s&p is.. érdekes összefüggéssel jeleznek.. néha kényelmesen előre..arany lomha állat..nekem fexik a kereskedése..csak unalmas.

lezártam shortot..beállt…

#452929 Ibiza

lezártam shortot..beálltam longra... és ez így ment a világ végezetéig ,)

pótkávé?

#452470 TrendMan

Ma a pótlékok napja van:

Az arany (pénz helyett)

a szójabab (hús helyett)

Eurobund (részvény helyett)

és

Kávé Robusta (a finom Kávé Arabica helyett)

tudott plusszban zárni.

Érdekes, hogy az ezüst ezúttal külön utat járt, nem követte az aranyat.

akkor rajzolgassatok..el…

#452065 Ibiza

akkor rajzolgassatok..elmélkedjetek..én inkább keresek rajta..

Re: nincs cím

#451992 TrendMan Előzmény: #451989

Érdekes, nekem az jut eszembe a 2000-ről, hogy ott majd milyen jól lehet shortolni.

Persze, ha töri a háromszöget, akkor könnyen 1400 körül találhatjuk magunkat.

Bár legutóbbi is törte, mégsem ment 1600 alá.

Re: nincs cím

#451989 hosszhuszár Előzmény: #451987

Ha nem töri le a háromszöget lefelé, akkor a célára (az emelkedő alakzatból számitva) megint 1900 körül van.

ahol megint várja a dupla csúcs lehetőség, de ha kitör, szerintem, fölé lő, és elmegy 2000 elé, picivel....