Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

MOL fórum

Re: nincs cím

#452984 Chaby Előzmény: #452978

az utolsó pillanatban beraktak az eladási oldalra legalább 1xk-t, de az is lehet, hogy 2x k-t

Nem láttam pontosan, mert kicsire van állítva az a rubrika, és mire állítottam volna le is zárták.

Melyik cégnél kereskedsz?

Lekötötték szépen. 5ös k…

#452978 Fornit

Lekötötték szépen. 5ös könyv alapján pedig +os záró nézett ki 17:03 körül.

Re: nincs cím

#452869 Fornit Előzmény: #452858

Lezárva.

A mai short átlag: 18.229-18.061

Még jó hogy a stopp ajánlat dbszámát elfelejtettem módosítani a shortbővítés után :)

Re: nincs cím

#452858 Fornit Előzmény: #452327

Ami a tegnapi minimumon történt. A mai shortok 1 része is hasonló sorsra jutott 400-nál amíg aludtam. De legalább így is +ban van már totál.

18.165-18.400

18.270-tartva.

Re: nincs cím

#451471 holnor Előzmény: #451433

bár a múlt heti hullámvasútnál rezgett a léc, még tartom a múltkori certit.

De megrántották az előbb…

#451433 Fornit

De megrántották az előbb ezt is. Nemrég adtam el kicsivel 800 alatt.

úgy meghúzták a végén, a…

#448098 Chaby

úgy meghúzták a végén, azt hittem betölti a rést :D