Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #445526

Nekem is az jutott eszembe hogy 1 hete még vettem (igaz shortot vissza) 15.520-on.

Fogni nem fogtam az emelkedésből, legalább nem is shortoltam :S