Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1112

Re: ds

#446837 Ibiza Előzmény: #446835

mert rosszfiúk voltunk..vedd figyelembe most kezdünk jófiúk lenni..pl 8.51es hír lent jobbra..

mondtam Orbán jó tárgyaló.. mint őrmester kutyája..mondja csicskának okozzon valami örömöt a kutyájának..az meg pörgeti kutyát farkánál fogva.. őrmester megőrülr?..ááá majd meglátja hogy örül ha abbahagyom..mondja a csicska

Re: ds

#446835 Waszeitung Előzmény: #446832

19500 bux,dax 6880 cél??? Nem zavar hogy daxban ezer ponttal lejjebb vagyunk? Nagy hepiben sem bírtunk 6350 fölé mászni benne...teljes a zavar az erőben úgy látom! :D

Re: ds

#446834 Frontin Előzmény: #446832

Most hogy letörték a támaszt? Egyelőre max egy visszateszt lehet reális elvárás szerintem a Dax-ban 5740 környékére.

Re: ds

#446832 lyonell Előzmény: #446828

Utána még rátesz a felhajtó erő,és 19500,meg is érkezik dec elejére,.Reményeim szerint eur/usd longokat lezárom 1,4540-en,egyszer az életben 1000 pip nyerőben.Dax 6880 cél,kis long.

Re: ds

#446819 Ibiza Előzmény: #446810

én csak tippelek..17850ig várom fel a héten..péntekig emelkedés..

a hírektől sok függ..de nekem kb ez.. csak magamnak írom..

Re: ds

#446814 Waszeitung Előzmény: #446810

Ezt a nagy hepit látva lefordulást se merek várni...400 pontot mozgott hati nem egészen 3/4 óra alatt,semmi rosszkedvet nem látni.

Molly újabb +1% mindösszesen 20 millával.

Re: ds

#446792 Ibiza Előzmény: #446784

merész..jópár napja esünk..usát nem minősítik le.."nem vák ez csak vákmerő.."

Re: ds

#446784 Frontin Előzmény: #446781

Nyitottam pár shortot, feljebb is állok párral, bár minuszos KT-ra nem annyira tetszik a dolog.