mert rosszfiúk voltunk..vedd figyelembe most kezdünk jófiúk lenni..pl 8.51es hír lent jobbra..
mondtam Orbán jó tárgyaló.. mint őrmester kutyája..mondja csicskának okozzon valami örömöt a kutyájának..az meg pörgeti kutyát farkánál fogva.. őrmester megőrülr?..ááá majd meglátja hogy örül ha abbahagyom..mondja a csicska