Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#428280 Chaby Előzmény: #427916

hát persze, hogy másnap 15k fölé megy. Amikor ott vártam, akkor meg lapított :S

Re: nincs cím

#427916 Chaby Előzmény: #427911

nem vagyok igazán elégedett, de az előző 2 körömet nullában sikerült zárni, úgyhogy most nincs okom panaszra.

Re: nincs cím

#427911 Fornit Előzmény: #427904

Grat, én sajna most nem vettem vissza, 2. kört is zárni ma nem lett volna rossz pedig.

Re: nincs cím

#427473 Fornit Előzmény: #427322

Lezártam így 700 felett. Eredetileg 835-ön álltam reggel, ott tüntette volna el a reggeli buktákat 100% .

Re: nincs cím

#426395 Chaby Előzmény: #426386

én már egy ideje, olyan napot várok, mint régebben amikor réssel le nyitott, és piszkosul nagyot emelkedett. (Ezt várom minden blueban.)

Re: nincs cím

#426385 Chaby Előzmény: #426367

Az 5-ös könyv alapján én is magasabb nyitót vártam, be is álltam zárni a pénteki pakkot, de még megvan.

Nem tudom, hogy mit lenne érdemes választani. Az első pár percben kétségtelen, hogy lenyomták az otp-t, de -4%-ról felment +1% fölé.

Ibiza szokta mondani, és talán mostanában még inkább igaz: "Nincs tuti nap"