Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #426176

Pár pont híján lemaradtam a nyitóshortról. Ma (is) érdemesebb lett volna az otp-t választani. (Pénteken azon vacilláltam h 3065-ös otp-t vagy 14.400-as mol-t adjak e :S)