Pár pont híján lemaradtam a nyitóshortról. Ma (is) érdemesebb lett volna az otp-t választani. (Pénteken azon vacilláltam h 3065-ös otp-t vagy 14.400-as mol-t adjak e :S)
Pár pont híján lemaradtam a nyitóshortról. Ma (is) érdemesebb lett volna az otp-t választani. (Pénteken azon vacilláltam h 3065-ös otp-t vagy 14.400-as mol-t adjak e :S)
Engem 90pont minusszal zárt a gép.
Két ilyen nap egymásután shortal bukni... :S
alulbíráltam a 200 pontot :)
Gyakorlatilag 1%-os emelkedés esetén(amiből 0,3 a brokié) napon belül hajlandó vagyok odaadni, főleg ha befhiteles.
Sajna megmaradt a 300 körüli pakkom, mert 600-on álltam(korábban már írtam résbetöltés miatt)
Ha gépnél vagyok 500-ért odaadtam volna, de sajnos házat mutattam be.
de a RG-jó lett 30k fölött picivel álltam, ott záródott a short
Felülbíráltad a 200 pontot?
Így legalább51+ % találati arány kell, ha hasonló a stoppod is.
köszi!
tudom persze, túl vagyok már néhány olyanon :)
nincsenek nagy igényeim. beállok 150 pontra a bekeremtől és zárok. Kivéve, ha kapzsiság felülbírál :)
Sok sikert!
Tudod láttunk már rá példát, hogy forgolódunk, nyerünk is aztán jön a nagy beragadás stop nélkül.
amíg csurran cseppen nekem is, addig nem zavar ha a brókerek is jól járnak
Másodszor is eljátszották. Most ebédeltem amíg lent volt.
RG-t lezártam 125pont+brokidíj minuszban
ne is mondd. Nekem 300 környékéről van. és 450-en akartam adni. Amikor 445-ig felment, fentebb álltam résbetöltésre.
Nem zártam, pedig 055-ön terveztem :S -A mohóság...-
Egy pillanat múlva meg 400-on kötött...
rendesen visszarántották, bár ha zártad lent akkor nincs gond.
RG-ben szembeállunk egymással :))
Ma ismét megpróbáltam 400-ról.
RG-t meg longolom kb "ugyanonnan"
Így kell bukni shorttal egy ilyen nap :(
Gép zárt, nem túl előnyösen...
Á nem, bár jelen állás szerint azzal jobban jártam volna :))