Beneveztem egy ilyenre én is 14.025-ön.
ez érdekes...
13:21:44-kor volt az "akció" 14010->13780
kötéslistájuk mit ír?
Az OTP ben is úgy volt 3560on voltak a számok, herceg mondta is ne a legalján mondtam volna, hogy erre esni fog, mondtam engem nem érdekel az egy két órás meghúzás, utána beadják. Ha beállok 7777es számokkal persze, hogy elé áll pár madár, ezért elszalad felfele kicsit, amjd ott ráfordítok és esik az árfolyam.
érdekes a random capital-os Randi grafikonon semmilyen olyan függőleges csík nem látszik, mint amiről beszéltek, vagy ami a portfoliofinancial-on is rajta van...
én 14200-on akartam ráadni, de annyit pöcsöltem, hogy 14015-lett belőle.
az öntésben 800-on lezártam. Mák.
Végülis Hathor megfigyelése is beigazolódott, bár előtte 2x visszahúzták 200 fölé. :)
Én 14.5??-re álltam adni reggel. Esélytelen volt... :))
széééép,csak nem mertem shortolni :(
Ez se mindennapi látvány volt.
14000->13760 1 perc alatt.
Szurgut pakk: -192 milliárd, szép lassan a felét sem éri.
vételi oldalon "mágikus" darabszámok
kíváncsi vagyok itt is beigazolódik-e Hathor megfigyelése
Én most adtam el a 395-öst, tegnapelőttről volt, de sajna nem értékelhető darabszám.
tegnapi 495-ön vett pakkot 630-on zártam nullában. :S
tegnap kellett volna dobni 700 felett...
Én ma shortoltam 15110-15000, nem volt nagy biznisz, usa nyitás után zártam nem sokkal.
lezártam 15065-ön nullában :S
besz@rok, ha felkötik...
pedig 15600-on láttam 2x k-t vételen :S
szerk:
rohadjon meg :((