Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#425357 Chaby Előzmény: #425345

ez érdekes...

13:21:44-kor volt az "akció" 14010->13780

kötéslistájuk mit ír?

Re: nincs cím

#425290 Hathor Előzmény: #425257

Az OTP ben is úgy volt 3560on voltak a számok, herceg mondta is ne a legalján mondtam volna, hogy erre esni fog, mondtam engem nem érdekel az egy két órás meghúzás, utána beadják. Ha beállok 7777es számokkal persze, hogy elé áll pár madár, ezért elszalad felfele kicsit, amjd ott ráfordítok és esik az árfolyam.

Re: nincs cím

#425280 matgab Előzmény: #425257

érdekes a random capital-os Randi grafikonon semmilyen olyan függőleges csík nem látszik, mint amiről beszéltek, vagy ami a portfoliofinancial-on is rajta van...

Re: nincs cím

#425257 Chaby Előzmény: #425248

én 14200-on akartam ráadni, de annyit pöcsöltem, hogy 14015-lett belőle.

az öntésben 800-on lezártam. Mák.

Végülis Hathor megfigyelése is beigazolódott, bár előtte 2x visszahúzták 200 fölé. :)

Re: nincs cím

#425244 zeeh_ Előzmény: #425167

Ez se mindennapi látvány volt.

14000->13760 1 perc alatt.

Szurgut pakk: -192 milliárd, szép lassan a felét sem éri.

Szurgut pakk -185 milliá…

#425167 zeeh_

Szurgut pakk -185 milliárd, alkalmi vétel.

vételi oldalon "mágikus"…

#425159 Chaby

vételi oldalon "mágikus" darabszámok

kíváncsi vagyok itt is beigazolódik-e Hathor megfigyelése

Re: nincs cím

#424537 Fornit Előzmény: #424507

Én most adtam el a 395-öst, tegnapelőttről volt, de sajna nem értékelhető darabszám.

tegnapi 495-ön vett pakk…

#424507 Chaby

tegnapi 495-ön vett pakkot 630-on zártam nullában. :S

tegnap kellett volna dobni 700 felett...

Re: sa

#423382 Fornit Előzmény: #423358

Én ma shortoltam 15110-15000, nem volt nagy biznisz, usa nyitás után zártam nem sokkal.

Re: sa

#423358 Chaby Előzmény: #422900

lezártam 15065-ön nullában :S

besz@rok, ha felkötik...

pedig 15600-on láttam 2x k-t vételen :S

szerk:

rohadjon meg :((

Re: sa

#422900 Chaby Előzmény: #422887

én is úgy láttam, 15k-n álltam :S

megmaradt holnapra, pedig nem ez volt a terv....