Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: sa

Grizzly Géza Előzmény: #422271

Azt hittem ma túllövünk a 15k-n,hát ez gáz.... Valakik tudnak valamit,mert nagyon adják...:(