Úgy nézem záróban dobhatod +ban.
Én tegnap szemeztem a 14.400-as vétellel, de ez utóbbi napok statisztikája alapján nem mertem meglépni :))
ááááh :P
még reggel vettem 910-en...
szerk.:és nem akarom átvinni :)
+3-ból -2%,na ez gyönyörű...:(
Azt hittem ma túllövünk a 15k-n,hát ez gáz.... Valakik tudnak valamit,mert nagyon adják...:(
Gyönyörűen össze tud esni egy pillanat alatt...lassan akkor phostalicska lesz mint a nagyobbik gyogyós.
Nem mertem ráadni 15.100 felett. Most nézem az eltelt idő alatt jött vissza rendesen.
ezzel milyen jól elvannak.
Valamit végre én is ad6ok a Molnak :)
http://www.elemzeskozpont.hu/content/haszn%C3%A1lt-%C3%A9tolajat-gy%C5%B1jt-mol
Majdnem Tesco feelingem van...
persze 5 percesen a trédereknek
másnak min h4 és napos a csárt
ez itt duplacsúcs lett.
jaja nézem, hogy a long se lett volna fájó 14200 körül, amibe nem vágtam bele...