Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

MOL fórum

Re: sa

#422841 Fornit Előzmény: #422835

Én tegnap szemeztem a 14.400-as vétellel, de ez utóbbi napok statisztikája alapján nem mertem meglépni :))

sa

#422271 Waszeitung

Gyönyörűen össze tud esni egy pillanat alatt...lassan akkor phostalicska lesz mint a nagyobbik gyogyós.

Re: nincs cím

#422254 Fornit Előzmény: #422247

Nem mertem ráadni 15.100 felett. Most nézem az eltelt idő alatt jött vissza rendesen.

Re: nincs cím

#421300 kerikoma Előzmény: #421211

Ez pech, de akkor nagyon úgy nézett ki, hogy a tegnapi nap korrekciója lesz, stopot jó helyre raktad szvsz...