Nem lett volna rossz az a short, de inkább még mindig csak elméleti szinten nyomom :)
Lassan múlik el a certis ötödölés élménye..
Nem lett volna rossz az a short, de inkább még mindig csak elméleti szinten nyomom :)
Lassan múlik el a certis ötödölés élménye..
nem hiszem, menekülő volt, ezért ment ennyire...de most nem kell menekülni..))
próbálták vissza fogni margin emelésekkel de nem igazán sikerült..
Szerintem nincs ezen mit találgatni. Túl árazták! Fogták mindenre,hogy miért,de ez egy jó nagy lufi volt,akárcsak az ezüst.
Az ékszerpiac árazódik ki belőle szerintem.
Vajon hova nyomják át innen a lóvét?
Adják az aranyat, hogy vissza tudjanak szállni rv-kbe??
Arany short certi... szemezek vele..
Csak nehogy hitelből csináld.
Az van a kép alá írva, 'Hitel nem gond!'
:-)
Én is most inditottm egy longot hosszabb távra.
Egyenlőre úgy tűnik az indiai parasztok nem vesznek elég aranyat, pedig egy elemzésben indiai vallási ünnepekkel és mennyegzőkkel indokolták a hónap elején azt, hogy miért szeptember a legjobb hónapja.
Mivel kicsi a pozi, itt most szigorúan betartom a 40 %-os stopp-loss határt, melyet certiknél mértem:-)
Ezt olvastátok, a CERN-ben is mértek egy érdekeset:
http://inforadio.hu/hir/tudomany/hir-458205
???
Már semmi sem biztos, Einstein is tévedett - paradigma váltás előtt állumk....
(Még mindig jobb, mintha fekete lyukat állítottak volna elő:-)
és ki is halt. Viszont lett egy pár pontos (már zárult) shortom.
Röhögném ha 0-ba zárna.. :D
indítottam is egyet. (Mondjuk a korábbi is innen indult... )
most lejjebb ment. jó lesz a long lentebbról is 1800+- 100:-)
jó lenne már dönteni. Innen 1800 (+/- 10 pont) már a harmadik longom indult, amit a stop zárt.....
Én most úgy érzem, vége az arany rallynak - legalábbis átmenetileg.
Úgy tünik a dollár kitört a sávozásból és ismét átveszi a biztos menedék szerepét, ami megköti az aranyár száguldását.
Jelenleg arra tippelnék, hogy az arany lemegy 1500-1600 közé - addigra a dollár olyan 1,2 Eur körül lesz - onnan jöhet még egy emelkedő hullám késöbb 2000 fölé.
Vajon mit csinál az arany, ha a dollár tovább erősödik 1,1-1,2 EUR paritás irányába - ahogy azt korábbi jóslatok tartják?
Ááá. Már nem a régi. Nyerő pozijai vannak folyamatosan a kormányváltás óta..
:D
igaz, pedig időben szóltál, hogy nyitod....::))
Matgab, már a múlté..?
dehogy, longom volt nyerőben 1800-ról, 3000-es követővel...
gondolták kiszedik...
Na, megint margin emelés, talán, akkor szokott ekkorákat esni.......
Volt valami hír, vagy csak short beszálló?