Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#426055 hAliG Előzmény: #426019

Nem lett volna rossz az a short, de inkább még mindig csak elméleti szinten nyomom :)

Lassan múlik el a certis ötödölés élménye..

Re: nincs cím

#426045 hosszhuszár Előzmény: #426044

nem hiszem, menekülő volt, ezért ment ennyire...de most nem kell menekülni..))

próbálták vissza fogni margin emelésekkel de nem igazán sikerült..

Szerintem nincs ezen mit…

#426044 Roller

Szerintem nincs ezen mit találgatni. Túl árazták! Fogták mindenre,hogy miért,de ez egy jó nagy lufi volt,akárcsak az ezüst.

Re: nincs cím

#426007 hAliG Előzmény: #425817

Vajon hova nyomják át innen a lóvét?

Adják az aranyat, hogy vissza tudjanak szállni rv-kbe??

Arany short certi... szemezek vele..

relativitás elmélet

#425788 TrendMan

Én is most inditottm egy longot hosszabb távra.

Egyenlőre úgy tűnik az indiai parasztok nem vesznek elég aranyat, pedig egy elemzésben indiai vallási ünnepekkel és mennyegzőkkel indokolták a hónap elején azt, hogy miért szeptember a legjobb hónapja.

Mivel kicsi a pozi, itt most szigorúan betartom a 40 %-os stopp-loss határt, melyet certiknél mértem:-)

Ezt olvastátok, a CERN-ben is mértek egy érdekeset:

http://inforadio.hu/hir/tudomany/hir-458205

???

Már semmi sem biztos, Einstein is tévedett - paradigma váltás előtt állumk....

(Még mindig jobb, mintha fekete lyukat állítottak volna elő:-)

Re: arany rally ohne?

#425477 Amatoregy Előzmény: #423979

és ki is halt. Viszont lett egy pár pontos (már zárult) shortom.

Röhögném ha 0-ba zárna.. :D

Re: arany rally ohne?

#423973 Amatoregy Előzmény: #422286

jó lenne már dönteni. Innen 1800 (+/- 10 pont) már a harmadik longom indult, amit a stop zárt.....

arany rally ohne?

#422286 TrendMan

Én most úgy érzem, vége az arany rallynak - legalábbis átmenetileg.

Úgy tünik a dollár kitört a sávozásból és ismét átveszi a biztos menedék szerepét, ami megköti az aranyár száguldását.

Jelenleg arra tippelnék, hogy az arany lemegy 1500-1600 közé - addigra a dollár olyan 1,2 Eur körül lesz - onnan jöhet még egy emelkedő hullám késöbb 2000 fölé.

Vajon mit csinál az aran…

#421313 TrendMan

Vajon mit csinál az arany, ha a dollár tovább erősödik 1,1-1,2 EUR paritás irányába - ahogy azt korábbi jóslatok tartják?

Na, megint margin emelés…

#419421 hosszhuszár

Na, megint margin emelés, talán, akkor szokott ekkorákat esni.......

Volt valami hír, vagy csak short beszálló?

Re: nincs cím

#418585 TrendMan Előzmény: #418572

Ez még ugyanaz a válság, csupán megpróbálták elinflálni.

Mivel nem megfelelően kezelték, ezért most feltételezhetően súlyosabb a helyzet.