Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

Re: nincs cím

#417564 zeeh_ Előzmény: #417562

Ez olyan lesz, mint az első negyedévre jósolt 3200-as OTP. :)

16250 körül lehet a nyitó jelen állás szerint.

Hmm, tényleg, lehet belőle ford. fej-váll is akár, de majd meglátjuk.

Futik elkezdtek zöldülni.

Re: nincs cím

#417557 zeeh_ Előzmény: #417555

Nem emlékszem rájuk, TVK-t egyébként se figyelem.

Ma OV fél 4-től bejelent valamit. Gondolom a 100 milliárdnyi nadrágszíjhúzás forrása és az államadósság további csökkentése az eddig eladott, megörökölt részvény pakkokból. Remélem, a MOL-t nem adták el. :)

Zotya: Majd Egon megmondja a tutit. :D

Re: nincs cím

#417555 macika Előzmény: #417553

nagy pakkokat csak extra felárral adnak mindenhol

ez így működik mindenhol

a tvk harcra nem tudom emlékszel.e? vagy a borsodchem orosz megvételére. ezek mind mind extra hozammal keltek el

Re: nincs cím

#417553 zeeh_ Előzmény: #417548

Nyilván egyben nem lehetne, de azért ha van ideje és ne kergeti a tatár, be lehet kapcsolni azt a porszívót...

Futik nem festenek egyelőre túl jól, esélyes, hogy benéz ma 16k alá, de nem kéne neki... Főleg, hogy tegnap belevettem 2 részletben. :)

Re: nincs cím

#417552 Zotya32 Előzmény: #417550

ez az, hogy most nem úgy tűnik, hogy innen a "fel" kezdődne....

és az összeomlás-guru is megszólalt, hogy 60% az esélye a W-nek...

Re: nincs cím

#417550 macika Előzmény: #417547

lehet hogy korrigál picit, de lehet hogy nem

egyelőre nem úgy festenek ma a dolgok

off: marsika tegnap eladta a médiását, ezért szenvedett vele 300 forinttól,

re 1000 ĐĐ

Re: nincs cím

#417549 pepe01 Előzmény: #417548

Nyitok NYESZ számlát, még nem döntöttem el, hogy Nutex, Telekom vagy MOL kerül rá:D

Re: nincs cím

#417548 macika Előzmény: #417546

azért ha a piacon akarna valaki ekkora mennyiséget össze vásárolni akkor 30-40e fölött volna csak lehetséges.

Re: nincs cím

#417547 Zotya32 Előzmény: #417545

arculatváltás: fordulóponthoz érünk hamarosan. :)

no, de az off-nak vége. :)

én csak azért vettem mol-t, mert tegnap nagyot esett, és bízom abban, hogy ma legalább a felét korrigálja. lépésemet semmi más nem irányította, csak a megérzés és remény. :)

Re: nincs cím

#417546 zeeh_ Előzmény: #417544

Fogtam is a fejemet, amikor megláttam anno a hírt, hogy cirka 22400 Ft/db áron megvették az idióták a Szurgut pakkot. Főleg úgy, hogy látszott, már kifutotta magát a piac egy időre, nincs további tér nagyon felfelé.

Azért díjaznám, ha nem nézne le 16 alá és célba venné a sáv tetejét.