Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Aktuális elemzés: http…

#415530 TrendMan

Aktuális elemzés:

http://www.finanzen.net/nachricht/rohstoffe/Interview-Chartexperte-Salomon-Gold-besser-als-Silber-1348595

A lényege, hogy az arany technikailag jobban néz ki, mint az ezüst.

Ugyanakkor elérte az illető guru úr által számolt még 2009-ben kezdődött emelkedő csatorna tetejét, amikor rövid időre 1900 fölé ment, ezáltal semlegessé vált és a legvalószínűbb szenárió szerint most majd 1650 és 2000 között fog pendlizni.

Az alsó határnál long, a felső határnál short.

Természetesen, ha töri valamelyiket, akkor menekülőre kell fogni.

További jó kereskedést:-DDD

célár

#415450 AzHofi

Most melyik buktacukrozónak meg vízgereblyézőnek mennyi az év végi célára?

Lehet, hogy ez a hirtele…

#415347 TrendMan

Lehet, hogy ez a hirtelen ugrás a rv. piaci esést jelzi előre?

Re: ugrott:

#415334 TrendMan Előzmény: #415332

Ez most a szörnyüséges oldalazás időszaka, amikor rengeteg tőkét elégethetsz, ha poziba be-ki ugrálsz.

Szerintem most jobb kivül maradni.

44 %

#414114 TrendMan

Ismét nem jutottam 44 % haszonkulacs fölé, kénytelen voltam az 1730-40-es csatorna áttörésekor dobni a shortot, még jó hogy zárásban sikerült.

Tényleg, mibe menekül a …

#413950 TrendMan

Tényleg, mibe menekül a pénz, ha bezuhannak a tőzsdék, miközben az arany korrekciózik?

Az a kérdés Amerika mit …

#413760 TrendMan

Az a kérdés Amerika mit akar, mert alapvetően ők mozgatják még mindig a piacot.

Az első céláram elérte. …

#413729 Roller

Az első céláram elérte. Itt van a H4 200ema,ami elég jó támasz lehet. Most jöhet az oldalazás! :))

Hólyagképződés

#413701 TrendMan

Mire leirnám, hogy recseg a támasz 1730-on, már össze is dőlt.

Re: nincs cím

#413651 TrendMan Előzmény: #413610

Hát ez egy elég kemény célár, különösen ha az ember egy shortban ül, amely már 40%-ot hozott:-)

Egyébként eddig elmaradt a minden éves szezonális korrekció, ez szerintem is legalább egy hónapig még eltart, longra nem gondolnék október előtt.