alig van kötés...
megint eldőlt a nap az első félórában
Másik felét 16.950-en.
Brokidíj kis része bukta, subtotal nincs -700ft a kaland vége.
Bazz.. benthagyott order teljesült. Ma már a 3. ilyen eset. Tehát még egy kis long de már kb 850-es átlaggal.
Hirtelen felindulásból vétel:)
1112-longom eladtam véletlen 600 fölött, (240pont+ mindenesetre) vettem helyette molt-t, ezt nem húzták vissza annyira du-hoz képest.
ma már nem piszkálom, ki tudja hova teszik záróra. pozit nem szívesen viszek át ilyen viszontagságos időkben :S
legalább a kicsik veszik...
Én is...
16.200 környékén péntek du, de nem jött le addig :(
Több mint 1000pontos emelkedésbe nem hinném hogy belevennék.
Szerk: holnap gyj, lehet annak is köze van ehez.