Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

alig van kötés... megin…

#411555 Chaby

alig van kötés...

megint eldőlt a nap az első félórában

Re: nincs cím

#411040 Fornit Előzmény: #411026

Másik felét 16.950-en.

Brokidíj kis része bukta, subtotal nincs -700ft a kaland vége.

Re: nincs cím

#410877 Fornit Előzmény: #410869

Bazz.. benthagyott order teljesült. Ma már a 3. ilyen eset. Tehát még egy kis long de már kb 850-es átlaggal.

Re: nincs cím

#410869 Fornit Előzmény: #410866

Hirtelen felindulásból vétel:)

1112-longom eladtam véletlen 600 fölött, (240pont+ mindenesetre) vettem helyette molt-t, ezt nem húzták vissza annyira du-hoz képest.

Re: nincs cím

#410866 Chaby Előzmény: #410861

ma már nem piszkálom, ki tudja hova teszik záróra. pozit nem szívesen viszek át ilyen viszontagságos időkben :S

Re: nincs cím

#410140 Fornit Előzmény: #410137

Én is...

16.200 környékén péntek du, de nem jött le addig :(

Több mint 1000pontos emelkedésbe nem hinném hogy belevennék.

Szerk: holnap gyj, lehet annak is köze van ehez.

Re: nincs cím

#410137 Chaby Előzmény: #409422

eléggé hiányzik azaz 1000 HUF/db :(

200 környékén gondolkodtam a vételen, de nem tettem :S