Sziasztok!
Én úgy tervezem,hogy 1-2 héten belül lemegy 1440 környékére Onnantól veszek,és a céláramig fog emelkedni majd. Meglepően ragaszkodik ehhez a hosszútávú támaszvonalhoz. Túlontúl egyszerű is talán az elgondolásom,de eddig elég sokszor megismételte.Hátha most is bejön. Természetesen stop mellett teszem. Szerintetek mekkora stopot érdemes tenni a támasz alá?