Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: 150 milliárd forintos ingatlanstratégiát hirdetett meg a Rába

#391527 Kissherceg Előzmény: #391492

mindennap látom is a fejlődést a kerületben... :D Na mindegy, rábát figyelgetem. Felminősítés előtt áll nálam.

Re: 150 milliárd forintos ingatlanstratégiát hirdetett meg a Rába

#391492 Bendeguz Előzmény: #391485

Esze??? :D

Idáig küzdöttek a nyugdíjtőzsde ellen, lesz helyette állami tőzsdézés? Önkormányzati tőzsdézés már létezik, Papcsákék Zugló pénzét E-Starba tették :)

Re: 150 milliárd forintos ingatlanstratégiát hirdetett meg a Rába

#391485 zeeh_ Előzmény: #391474

Egon hetesen 1000 Ft-ra várja a mai elemzésben. Ha van esze az államnak, akkor megtartja a hozzá került Rába pakkot.

Re: 150 milliárd forintos ingatlanstratégiát hirdetett meg a Rába

#391474 akpo7 Előzmény: #391463

Erdekes, h. a kutya sem hisz benne, h. ez egyszer talpraall.

Re: 150 milliárd forintos ingatlanstratégiát hirdetett meg a Rába

#391463 Kissherceg Előzmény: #391459

csupa jó hír volt és mégis adják. Érdekes...

Re: 150 milliárd forintos ingatlanstratégiát hirdetett meg a Rába

#391459 akpo7 Előzmény: #389311

Korulneztem a BET jatszohazban, ez valoban elegge kecsegteto 840-ig, de ott sztem osztogatni fogjak rendesen.

10% Rába részvény kerül…

#391456 TÓDI

10% Rába részvény került a Magyar államhoz.

Re: 150 milliárd forintos ingatlanstratégiát hirdetett meg a Rába

#389311 joco9 Előzmény: #389297

800-on belevettem kap egy hetet !!!

Re: 150 milliárd forintos ingatlanstratégiát hirdetett meg a Rába

#389191 zeeh_ Előzmény: #389088

2*50k

Vételi oldalon bent állt pár másodpercre.

Re: Mi a baj a Rábával?

#388303 Bendeguz Előzmény: #388297

Mert még csak érzés, rá kéne húznom pár egyenest meg görbét, hogy ne blamáljam magam előre fölöslegesen :)