mindennap látom is a fejlődést a kerületben... :D Na mindegy, rábát figyelgetem. Felminősítés előtt áll nálam.
mindennap látom is a fejlődést a kerületben... :D Na mindegy, rábát figyelgetem. Felminősítés előtt áll nálam.
Esze??? :D
Idáig küzdöttek a nyugdíjtőzsde ellen, lesz helyette állami tőzsdézés? Önkormányzati tőzsdézés már létezik, Papcsákék Zugló pénzét E-Starba tették :)
Egon hetesen 1000 Ft-ra várja a mai elemzésben. Ha van esze az államnak, akkor megtartja a hozzá került Rába pakkot.
Krumi bán kívül :D
Erdekes, h. a kutya sem hisz benne, h. ez egyszer talpraall.
csupa jó hír volt és mégis adják. Érdekes...
Korulneztem a BET jatszohazban, ez valoban elegge kecsegteto 840-ig, de ott sztem osztogatni fogjak rendesen.
800-on belevettem kap egy hetet !!!
lesz mire reménykedni :)
2*50k
Vételi oldalon bent állt pár másodpercre.
jobban megnéztem, nem tudok igazán mit mondani :(
Mert még csak érzés, rá kéne húznom pár egyenest meg görbét, hogy ne blamáljam magam előre fölöslegesen :)