Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: Genesis TA SZVSZ

#38688 MrApricot Előzmény: #38500

"A napelemipar koncentrálódott, egycégessé vált"

koncentrálodOTT, egységessé válT?

befejezett múlt? biztos vagy te ebben? ez kicsit olyan, mintha a Commodore ünnepelt volna a 80-as évek elején, hogy övék a számítógép-piac, mert több Commodore-t adtak el, mint mások Spectrum-ot és Atarit-t összesen:)

hogy a kedvenc (bár szerintem téves) hasonlatodnál maradjunk

Re: Genesis TA SZVSZ

#38683 MrApricot Előzmény: #38447

"Hová lett Vitvera????

Miért ne Kunovits ment???"

a magyar gyár hátrébb sorolódott, ezért Vitverára úgy tűnik, egy ideig még nem lesz szükség; gyakorlatilag feleslegessé vált.

Kunovits viszont jól ismeri a céget, régóta ott van, Rényi mellett(/helyett..) szerintem ő végzi a munka oroszlánrészét.

miért ment volna?

Re: Genesis TA SZVSZ

#38671 MrApricot Előzmény: #38325

Exhibit 10.1 SHARE PURCHASE AGREEMENT This SHARE PURCHASE AGREEMENT, dated as of April 28, 2009 , by and among Cogenco International, Inc., a Colorado corporation (“Cogenco” or the “Company”) and Bernd J. Hamacher-Schwieren , (“Purchaser’), for the purchase by Purchaser of 520,000 shares of Cogenco common stock (the “Purchased Shares”) as described below and subject to adjustment as provided herein.

Re: Közgyűlési jegyzőkönyv

#38623 Krumenaker Előzmény: #38313

Nem tudnak Rényin olyan plasztikai beavatkozásokat végrehajtani, hogy magára terelje a figyelmemet Moiserről. Esélytelen!

:)

Re: Genesis TA SZVSZ

#38605 Gudakes Előzmény: #38538

Én is örültem, hogy hátha itt majd lehet normális beszélgetéseket folytatni, de Ex ezt a topicot is igyekszik tönkre tenni. :(

Re: Genesis TA SZVSZ

#38538 Gensolar Előzmény: #38500

ljubityel vagy és az maradsz, ráadásul igaz lúzer, aki semmi mást nem csinál, mint állítja magáról, hogy az a tuti amit ő mond. Ugyan már......:(((

Részemről egy percem sincs tovább arra, hogy ezzel foglalkozzam és ha így marad a topik, még olvasni sem fogom. Pedig reménytkeltő volt a kezdeméynezés....

Re: Genesis TA SZVSZ

#38500 exmnbs1 Előzmény: #38492

Nem érdekel a véleményed.

Csak megkérdeztem a támogatás státusát, téged nem izgat, hogy megvan-e? Félsz hogy ugrott és kiderül? Ha meg megvan, az neked jó hír

A napelemipar koncentrálódott, egycégessé vált, bár ott van még pár CIGS-es reménység.

Mindenhol leépítés, Nanosolarnál felvétel....

Nevezett urak munkája eredménye pedig a Cash pozícióból világos....

A te általad festett szektorképet millió link cáfolja a-Sit leírták. Ez van...))))

Re: Genesis TA SZVSZ

#38492 Gensolar Előzmény: #38460

1. Olyan papírt tartok amilyen jólesik és ÉN döntöm el mit

2. Ahogy olvasom egyik urat sem ismered sem személyesen sem másképp. Akkor honnan veszed a bátorságot, hogy csak úgy véleményt nyilváníts róluk? Eddig aki Istent játszott, az még soha nem jött ki jól a buliból.......

3. Mindebből látszik, hogy semmi mást nem csinálsz, mint sajnos anno a történelem során már sokan, feljelentgetsz, fenyegetsz ráadásul úgy, hogy semmit sem tudsz semmiről.

4. Fényes bizonyítékát adtad már mindkét helyen, hogy a megújuló energiákhoz semmit sem értesz, a napelemiparról meg pláne még halvány fogalmad sincs.

5.Szerintem sokkal jobb lenne mindkét topik, ha más vizekre eveznél, de vinnéd a hajódat is örökre.

Re: Genesis TA SZVSZ

#38460 exmnbs1 Előzmény: #38418

"Geni még nem sok mindent tett le az asztalra, bár a vezetőség biztosan optimista most is."

Immár béna kacsaként, lást IT ülésig nem hozhatnak lényeges döntést.Az mikor is lesz???

Re: Genesis TA SZVSZ

#38451 exmnbs1 Előzmény: #38418

Hehe, és hol az 50m USD, a gyár, és hol lesz a magyar telekelőleg.....

"Nagy hit szükséges a részvényt vásárlójától, hogy a társaság tervei egyszer megvalósulnak, de hátha, ezért az átlagosnál nagyobb kockázatot kell vállalnia annak, aki ebből a részvényből vásárol."

Idézet az egykori propagandista Trendlinestól.....

Re: Genesis TA SZVSZ

#38447 exmnbs1 Előzmény: #38418

Te állítólag ebből a "papírből" tartasz, mindent elárultál....

Ne szövegelj, hanem linkelj

Hát igen, mostanában a PSZÁF jobban érdekel, meddig is tűri a mutyit mint a pinksheetesdi a Secnél))))

Hová lett Vitvera????

Miért ne Kunovits ment???

Re: Genesis TA SZVSZ

#38418 Gensolar Előzmény: #38325

ex: Eddig minden hozzászólásod csak a hozzá nem értésedet mutatja és cáfolja, hogy valaha is közelebbi ismereteid lennének az USA értékpapír ügyeiről. Bátran vitézül nézd meg, hogy a Cogenco közzétette a SEC-n a Share Purchase Agreement-et IS és lám abban név van, nem is akárki. Fejezd be a hülyeségek áradatát.

Re: Genesis TA SZVSZ

#38322 exmnbs1 Előzmény: #38317

kettő közt pihi? zuhanás lesz, ha nem ma, mivel Fund Settlement Date, akkor holnap

Genesis TA SZVSZ

#38317 Mercurius

745Ft a támasz, a korábbi csúcs (02.19-20) . Ha elesik, és alá zár, behalt a kitörés.

Öveket becsatolni...

Felfelé az ellenállás 856-környéke (hétfői csúcs, ill. korábbi egy hónapos oldalazás támasza (11.12 -12.12).

A kettő között pihi.

Véleményem szerint.

Re: Közgyűlési jegyzőkönyv

#38313 Mercurius Előzmény: #38285

CAVINTON, GINKGO BILOBA, LOBOTÓMIA, meg ilyenek, csak ennyit tudok mondani erre az összevissza vagdalkozásra...

Krumi, Moiserrel volt elfoglalva, mint tudjuk, nem Rényivel.... :-DDD