:)))
Ez kész!
Gondolom már ez az új csengőhangod :))
és ugye a következmény 1994-ből....az előző 1977-es film miatt akarta Tarantino,hogy ezt a tánc jelenetet csak a régen elfeledett Travolta táncolhatja:) aki ugyan mocskosul mellőzött,elhizott.....de táncolni neki kell:)
original:)
http://www.gobarbra.com/hit/new-ce06efa10d45447bfa2a48e93db35631
jó szórakozást :)