Al Bundy és Steve erre a zenére keresték a barbie babát este az utcán.
Végre, valaki csinált egy rendes zenét ennek a szerencsétlen lánynak.
.be
az mnyp szétbarmolásakor a parlamentben elénekeltem volna a helyükben, illett volna az alkalomhoz. Meg amúgy is olyan szép dal:)
na az élőzenész itt kezdődik,most nem pont Bugyira értem,hanem úgy általában......ha santana akkor bármikor tarsolyból élőben.....komoly....mondjuk ebből a bandából 2-3 fő konzervatorium szintű zenész,ha jól tudom....az erdetiből....