Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: élménybeszámoló

#36020 MrApricot Előzmény: #36014

erre én sem számítottam..

gyanús, hogy innen már brahiból is feltépik 20%-ig:)

magam részéről jobban örülnék egy csendesebb emelkedésnek, de az tény, hogy megugrott a forgalom is.. meglátjuk

Re: élménybeszámoló

#36009 MrApricot Előzmény: #36008

apropó, kérdés: a hétvégén feltett kérdésemre még mindig nem válaszoltál:)

szerinted ha bekerül 50 millió dollár a Cogenco-ba és elkezdik építeni a gyárat, akkor is csak egy "pinkshit"-es papír lesz évi 1db. kötéssel?

igen vagy nem?:)

Re: élménybeszámoló

#36008 exmnbs1 Előzmény: #35946

Kunovits úr válaszait várom, azt hiszem elég konkrét kérdéseket tettem fel

Re: élménybeszámoló

#35883 Gudakes Előzmény: #35811

Ez azért elég gáz hozzászólás volt exike. Drop mondaná?

Azt hittem intelligensebb vagy ennél.

Re: élménybeszámoló

#35857 Moiser Előzmény: #35811

excuse me?

Egyrészt jó lenne ha nem adnál mások szájába dolgokat, másrészt az is ,ha megtanulnál olvasni, mert többek között rád is vonatkozik ,amit irtam.

Senkinek a szelleme nem kisért, de ezekkel a személyeskedésekkel, és offolásokkal totálisan használhatatlanná válik majd ez a topic is, ahogy a PF.

Tényleg ez a célod? Mert amikor szóltam ,hogy gyere át ide,valahogy többet vártam -lehet igazad van és a végletekig optimista vagyok, ha nem is a Genivel kapcsolatban feltétlen, de az emberiséggel szemben- :(((

(Merc ezt is töröld,ha végre rászánod magad, hogy rendet vágj, mert ennek sincs köze a témához)

Re: élménybeszámoló

#35811 exmnbs1 Előzmény: #35777

Törölni, törölni, törölni és mindig csak itt, már megint kísért az öreg szelleme, írná drop

Re: kedves fórumozók

#35790 Mercurius Előzmény: #35784

Genesis Energy TA elemzés a főoldalon Kisshercegtől.

"Hatalmas rést hagyott hátra, melynek alsó értéke az 50napos, így ez bullish jelnek ítélhető. Az első ellenállás 740, célár kb 900. Amennyiben 50napos alá esik, egész sztorit elfelejteni, papírt hanyagolni."

Kissherceg, ezzel helyet biztosítottál magadnak a vádlottak padján! Nem tudtad, hogy Genesist csak lefelé szabad várni, különben PSZÁF, Ügyészség, FBI, kerékbetörés, stb...????

Amúgy köszi a befektetett munkát. (ugye ez nem személyeskedés?)

Re: élménybeszámoló

#35778 Moiser Előzmény: #35772

Egy egész oldal óta egy érdemi a témával kapcsolatos hsz nincs....

SAD.