Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: élménybeszámoló

MrApricot Előzmény: #36014

erre én sem számítottam..

gyanús, hogy innen már brahiból is feltépik 20%-ig:)

magam részéről jobban örülnék egy csendesebb emelkedésnek, de az tény, hogy megugrott a forgalom is.. meglátjuk