Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35591 MrApricot Előzmény: #35576

"ha most elhúz a fund és kidurran a solar lufi, akkor egy ideig pihen mint ezelőtt a novotrade 50-100 körül üresen, semmit se érően."

pontosítsunk: mit értesz azalatt, hogy "elhúz a fund és kidurran a solar-lufi"?

azt, hogy nem lesz se gyár, se Cogenco-rvpakk, vagy azt, hogy megvalósul a most tervezett konstrukció, aminek a végén a részvényesek (köztük nyilván a Fund is) becserélik a Genesis rv-eiket cogencora?

jelen állás szerint a Genesisből előbb-utóbb tényleg kikerül a solar-projekt, nagy valószínűséggel visszakerül majd Rényihez, aki játszhat vele tovább, ahogy akar

de azért valamit lássunk tisztán: aki azért szállt be, mert a solar-projektben lát fantáziát, az nem Rényi, hanem a Fund projektjébe szállt be. ha összejön, ugyanúgy keres majd rajta, mint a Fund, függetlenül attól, hogy közben Rényi visszakapja-e a kiürített cégét 1Ft-ért vagy sem

azt meg soha nem vitatta senki, hogy ha a solar-projekt bukik, akkor a részvényesek is megszívják

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35590 Mercurius Előzmény: #35578

Ha azt folytatod itt is, amit Portfolio.hu-n éveken keresztül (amit úgy tűnt senki sem tartott normális hangvételűnek), akkor nem leszel hosszúéletű, ha tetszik a moderáció, ha nem. Ennyi.

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35589 Gazdagodó Előzmény: #35587

nem kekeckedésnek szánatm, de tényleg sokat itt vagy mostanában.

én értem hogy le akarod leplezni a genesis mutyit, de azért így szabadidőben mást is lehet csinálni...

én pl. ebéd után megyek a jó levegőre:-)

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35584 Gazdagodó Előzmény: #35582

te ex, nem szoktál a gyerekkel kirándulni menni?

mert az jó hogy tőzsdeidőben 2 helyen is nyomod, de hétvégén?

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35581 exmnbs1 Előzmény: #35580

Vaskancellár úr, maga van itt legnagyobb rangban, utasítsa...))))

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35579 exmnbs1 Előzmény: #35574

De annak még ennél is jobban örülnék ha kifejtené álláspontját i1-2 ügyben

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35578 Gazdagodó Előzmény: #35577

off.

hozzá kell tennem tetszik ez a stocklandyard, amolyan kis tőzsdés iwiw szerűség.

ha nem jön be az idióta moderáció akkor akár hosszútávon is jó lehet.

(itt ugye a normális hangvételű de mondjuk sokaknak nem tesző dolgok moderálását nem támogatnám, a bunkó anyázást azt ki lehet törölni természetesen)

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35577 exmnbs1 Előzmény: #35574

Milyen trendin nevetgél az elnök úr! Örülök, hogy már jó kedve van, Krumi beírása miatt aggódtam, hogy nem éli túl ezt a szégyent, hogy megpuccsolták.

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35576 Gazdagodó Előzmény: #35571

mondjuk abban valszeg tévedek hogy kivezetik.

Hiszen rényinek már régóta ez a halott tőzsdei pilótajáték cég a legjobb bevételi forrása, újabb és újabb kamu sztorikkal, soha el nem épülő cégekkel.

ha most elhúz a fund és kidurran a solar lufi, akkor egy ideig pihen mint ezelőtt a novotrade 50-100 körül üresen, semmit se érően.

aztán 1-2 év múlva jön az újabb léggömbfújás, talán szélerőmű, talán atomerőmű vagy átnyergelnek az űrhajóiparra, fene tudja.

kérdés meddig tűri pl. a pszáf.

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35575 exmnbs1 Előzmény: #35571

Kp állomány:13K USD volt, kötelezettség: 2.6m USD Jenssen és Jacobs úrnak a bevezetési ötletért

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35572 exmnbs1 Előzmény: #35571

A kbocsátási kérelemhez mellékelve a bevezetési támogatás, 30m HUF kérvényt....

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

#35571 exmnbs1 Előzmény: #35569

Mért gazdi?

Én már látom a kibocsátási tájékoztatót))))

Alkalmazott száma 1

Mérlegfőösszeg 40K USD

Eredmény:-640K USD

profil: pénzmosoda offshore bástya.....

Portfolio: srv-ei