Re: A genesis egy KAMU MUTYI. 2009. május 3. 10:20 exmnbs1 Előzmény: #35574 Milyen trendin nevetgél az elnök úr! Örülök, hogy már jó kedve van, Krumi beírása miatt aggódtam, hogy nem éli túl ezt a szégyent, hogy megpuccsolták.