Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: A genesis egy KAMU MUTYI.

exmnbs1 Előzmény: #35574

Milyen trendin nevetgél az elnök úr! Örülök, hogy már jó kedve van, Krumi beírása miatt aggódtam, hogy nem éli túl ezt a szégyent, hogy megpuccsolták.