Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#348687 zeeh_ Előzmény: #348686

Nem tudom, de elszállt a pakkom ennek a buzeránsnak köszönhetően. Hát, ez egy állati nyerő biznisz lett. :( Lehet, hogy üzenet volt, hogy van még átadó pakk és be kéne állniuk alá.

Mindjárt jön az újabb pakk átadás, már bent állnak a nagy pufik.

Re: nincs cím

#348645 zeeh_ Előzmény: #348632

Ha itt adják-veszik, azért az valamelyest biztató.

830-ra érkezett 1k. Lassan jön az újabb csomag.

Re: nincs cím

#348631 zeeh_ Előzmény: #348628

Nem lennék meglepve, ha MNYP pakkok lennének esetleg.

Talán nem csinálják ki a 830-as szintet és még ki tud majd törni innen.

Re: nincs cím

#348582 zeeh_ Előzmény: #348560

Remélem, kitörés, ha már egyszer van a tarsolyomban. :)

Ma péntek van, ami már hagyományosan alvó nap a papír életében.

"Visszahúzták a mélységből, zölddel jelöltünk egy Fibo-szintet, nem szabad a 830 Ft-os szint alá zárnia, amennyiben a közeljövőben emelkedni szeretne. Ez esetben továbbra is fennállhat a zászló alakzat lehetősége. A Bollinger-szalagok beszűkülve, az MACD azonban eladási szignált készül adni, ezért egyelőre óvatosan bánjunk vele!

Támasz: 830 Ft (Fibo 38,2 %) | Ellenállás: 836 Ft (Ma 21), 850 Ft"

http://www.trendlines.hu/admin/wp-content/uploads/2011/02/Rába3.png

Az előző háromszögből le…

#348560 Koffein

Az előző háromszögből letört. Kíváncsi vagyok, hogy ebből letörés, vagy kitörés lesz-e?

Re: nincs cím

#348487 Capablanka Előzmény: #348475

na akkor drukk...feltöltöttem, persze rosszabbul, mint eredetileg beálltam

remélem nem ezen a 3 Ft-on fog múlni

Re: nincs cím

#348432 zeeh_ Előzmény: #348427

Megkaptam. Sírjak vagy nevessek? :)

Öntő pajtás most menjen aludni, 830 alatt nem kéne zárni.