Téged kivágott, engem meg játékba vágott :S
Nem tudom, de elszállt a pakkom ennek a buzeránsnak köszönhetően. Hát, ez egy állati nyerő biznisz lett. :( Lehet, hogy üzenet volt, hogy van még átadó pakk és be kéne állniuk alá.
Mindjárt jön az újabb pakk átadás, már bent állnak a nagy pufik.
Ha itt adják-veszik, azért az valamelyest biztató.
830-ra érkezett 1k. Lassan jön az újabb csomag.
szerencse, hogy ezeken a szinteken adják egymásnak és nem lentebb...
Nem lennék meglepve, ha MNYP pakkok lennének esetleg.
Talán nem csinálják ki a 830-as szintet és még ki tud majd törni innen.
átadás-átvétel van úgy látom...kicsik vagyunk, hogy beleszóljunk...(
Remélem, kitörés, ha már egyszer van a tarsolyomban. :)
Ma péntek van, ami már hagyományosan alvó nap a papír életében.
"Visszahúzták a mélységből, zölddel jelöltünk egy Fibo-szintet, nem szabad a 830 Ft-os szint alá zárnia, amennyiben a közeljövőben emelkedni szeretne. Ez esetben továbbra is fennállhat a zászló alakzat lehetősége. A Bollinger-szalagok beszűkülve, az MACD azonban eladási szignált készül adni, ezért egyelőre óvatosan bánjunk vele!
Támasz: 830 Ft (Fibo 38,2 %) | Ellenállás: 836 Ft (Ma 21), 850 Ft"
http://www.trendlines.hu/admin/wp-content/uploads/2011/02/Rába3.png
Az előző háromszögből letört. Kíváncsi vagyok, hogy ebből letörés, vagy kitörés lesz-e?
na akkor drukk...feltöltöttem, persze rosszabbul, mint eredetileg beálltam
remélem nem ezen a 3 Ft-on fog múlni
hm...31-ről álltam ki....nem tudom ...
Megkaptam. Sírjak vagy nevessek? :)
Öntő pajtás most menjen aludni, 830 alatt nem kéne zárni.
Bakker, most álljak feljebb? Nem akar hozzám lejönni. :-/
Én nem, de nem akarnak adni még, pedig már közel vagyok.
én egy kicsit visszább vettem...lehet holnap sem lesz késő...euro nem tetszik..